Tip: Vyplňte svůj mobil ve Vašem profilu. Tento údaj nebude zveřejněn, ale umožní Vám v budoucnu využít SMS služeb Mělníčku!
Bowling Ludmila 2017

Mělnický deník

Denik.cz logoZ regionu - Mělnický deník (melnicky.denik.cz)

URL

http://melnicky.denik.cz/

Poslední update

před 1 hodina 38 min.

Duben 26, 2017

14:37
Mělník /FOTOGALERIE/ - Hrou proti AIDS celý tento týden bojují děti z místních škol v domě dětí a mládeže. Do hry jsou zapojeny všechny deváté třídy a první ročníky středních škol z Mělníka a blízkého okolí. Programu by se mělo zúčastnit 250 studentů.
Kategorie: Zpravodajství
09:40
Mělník - Další z kurzů pletení z pedigu je odehraje ve čtvrtek 27. dubna od 16 hodin v tanečním sále kulturního domu.
Kategorie: Zpravodajství
09:33
Pokud máme příhodné podmínky na zahradě nebo jiném pozemku pro vybudování studny (o potřebných podmínkách pro stavbu studny jsme psali zde) a jsme rozhodnuti studnu zřídit, udělejme si nejprve velmi přibližnou kalkulaci, na kolik to všechno přijde.
Kategorie: Zpravodajství
08:33
Mělnicko - Noc ze čtvrtka na pátek. To byl kritický okamžik pro zemědělce zabývající se pěstováním ovoce či vinné révy.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 25, 2017

13:28
Kralupy nad Vltavou - Městské muzeum v Kralupech přichystalo expozici obrazů Johna Novotného, která bude vystavena až do 20. května. Zdejší rodák, malíř australské pouště, buše a moře, představuje své četné olejomalby.
Kategorie: Zpravodajství
11:40
Mělník - Nejkurióznějším předmětem, který se dostal mezi ztráty a nálezy ve středních Čechách, je zubní protéza. Neznámý senior ji zapomněl v autobusu.
Kategorie: Zpravodajství
07:13
Mělník – Včera začaly práce na opravě mělnického nového mostu. Pokračovat mají až do podzimu.
Kategorie: Zpravodajství
07:00
Lidé by si měli dávat pozor nejen na úvěrové společnosti, z nichž je predátorských či lichvářských přes devadesát procent, tvrdí tvůrci Mapy exekucí.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 24, 2017

13:00
Zahájí - U pomníku padlých partyzánů v Zahájí pořádali pietní akt jako vzpomínku na padlé ve druhé světové válce. Setkání začalo ukázkami vojenské techniky, zbraní a dobových uniforem, kde si zájemci prohlédli například vozidla vojenské pěchoty, motocykly nebo palné zbraně. Následoval koncert dechové hudby, pokládání kytic a projevy. Zájemce z Mělníka dovezl do Zahájí na akci autobus.
Kategorie: Zpravodajství
08:56
Hořín – Hasiči z Brozánek připravují na poslední dubnový večer pálení čarodějnic, které začíná v areálu jejich klubu v osmnáct hodin. Děti se mohou těšit na soutěže a opékání špekáčků, které dostanou zdarma, na dospělé čeká tanec na večerní zábavě.
Kategorie: Zpravodajství
07:39
Do dluhové pasti se před lety dostala i dnes dvaatřicetiletá Kateřina. Na začátku přitom chtěla jen pomoci své matce, která se nacházela ve složité životní situaci. Kdyby prý tenkrát věděla, jak vše dopadne, půjčku by si nikdy nevzala.
Kategorie: Zpravodajství
07:33
Mělnicko - Sedmdesát tisíc korun je průměrná částka, kterou mají na krku dlužníci zasažení exekucemi ze severní části Středočeského kraje. V nelehké situaci je zhruba každý desátý obyvatel ve věku nad patnáct let.
Kategorie: Zpravodajství
07:03
Lhotka – Byt ve skále se připravuje na novou sezónu, která začíná první květnový týden.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 22, 2017

20:26
Mělník - Umisťovací výstava chlupáčů bez domova aneb Chtění nechtění mazlíčci byla sobotní výstavou zvířat, která potřebují domov.
Kategorie: Zpravodajství
13:50
Přestože má většina z nás kopřivnickou tatrovku zafixovanou z minulosti jako automobilku zaměřenou na luxusní "papalášské" limuzíny, případně jako výrobce nákladních aut, v historii najdeme i několik vozů, které se těmto definicím naprosto vymykají.
Kategorie: Zpravodajství
09:24
Lhotka - Mělničtí strážníci slavili čtvrt století od vzniku založení městské policie vítězstvím. V rámci oslav pořádali třetí ročník soutěže pro strážníky ze širokého okolí, kde si v modelových situacích vyzkoušeli své schopnosti a odolnost. A ze třinácti dvoučlenných hlídek z osmi městských policií byla nejlepší právě ta mělnická.
Kategorie: Zpravodajství
08:10
Mělnicko - Přinášíme vám krátké zprávy z regionu.
Kategorie: Zpravodajství
07:15
Mělník – Romové se po letech stěhují z bývalého zdravotního střediska na periferii města. V mlazické ruině, která nebyla zkolaudovaná k bydlení, žili nejméně deset let.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 21, 2017

17:11
Mělník - Počasí sice Dni Země moc nepřálo, ale i tak se děti a rodiče z Rodinného centra Chloumek vrhli do chloumeckého lesíka a pořádně ho vyčistili od nepořádku a odpadků. Děti si navíc ještě připravily s lektorkou Pavlou krátké vystoupení k příležitosti slavnostního otevření naučné stezky Mělník-Chloumek, která je ideální i na procházku s kočárkem.
Kategorie: Zpravodajství
14:15
Mělník, Neratovice - Prohlédněte si miminka, která se nově narodila v mělnické a neratovické porodnici.
Kategorie: Zpravodajství