Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Mělník zabojoval a vydřel postup

Basketbal – Mělnické áčko o víkendu na domácí palubovce proti Kolínu a Kutné Hoře zabodovalo a výsledkem byl posun na sedmou pozici, a tedy splněný postup do vyřazovací části.

Mělník : Kolín B 69 : 67 ( 15:12, 37:27, 54:43 )
Po velmi vydařených třech čtvrtinách pro domácí, přišla v poslední části utkání na domácí krize a jen díky náskoku 11 bodů a osmi bodům kapitána Lukáše Rajnocha, v koncovce, udrželi mělničtí mocně dotahující Kolín na rozdílu jediného koše. V prvním poločase řádil pod košem hostů Martin Jakeš, bohužel v druhém zaznamenal jen dva body a utkání se stalo dramatické. Hosté dirigovaní kapitánem Holotou s ligovými zkušenostmi ( 19 b., 11 v poslední části), svůj nápor dotáhli až do vedení o dva body 65:67 minutu před koncem, ale mělnický kapitán byl proti a čtyřmi body v řadě strhl vedení opět na stranu domácích.
Střelci: domácí: Rajnoch L. 20, Jakeš 14, Kvasný 11, Svoboda 7
hosté: Holota 19, Kotil 15, Růžička 9, Douša 7

Mělník : Kutná Hora 81:68 ( 16:19, 41:33, 56:45 )
V utkání se tentokrát nedařilo podkošovým hráčům Mělníka jako v sobotním duelu, Prvopoločasový výpadek domácího kapitána nahradil pivot Tomáš Novák devíti ze svých 11 bodů. Naštěstí pro domácí se dařilo po celé utkání Martinovi Jakešovi, který rovnoměrně po celé utkání zatížil skóre hostů 22 body. K němu se připojil znovu probuzený střelec Lukáš Onderka 17 body, z toho pěti tříbodovými koši, a utkání se od druhé části stalo záležitostí pro domácí. A to i přes poměrně značné potíže mělnických při obranném doskoku. Hosté se sice pokusili o nápor v poslední části, pět minut před koncem se dotáhli na rozdíl pěti bodů 66:61, ale trio Onderka, Jakeš a Rajnoch si koncovku nenechali opět zdramatizovat.

12. Pečky319 25

Prvních osm postupuje do Play Off, první zápasy se odehrají o víkendu 17. a 18.3, hraje se na dvě vítězství a případné třetí utkání se hrají 24.3.2007

Dvojice: Mladá Boleslav - Slaný
Beroun - Mělník
Kladno - Kutná Hora
Kralupy - Kolín

Mělnické áčko odehraje své utkání 17.3.2007 v Berouně, 18.3.2007 od 10:30 na domácí palubovce v hale IŠST Mělník, a případné třetí utkání se sehraje 24.3.2007 opět na palubovce Berouna. Na domácí palubovku vás srdečně zveme.