Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
Zoopark Zelcin

Řeznictví Matinka

Omlouváme se, že na uvedené diskusní téma reagujeme až po 14 ti dnech.

 

Firma Řeznictví uzenářství Kosina působí na Mělníku již více jak 10 let a našim krédem bylo a nadále je poskytovat zákazníkům co nejkvalitnější služby a proto nás zaskočilo hodnocení uvedené v této diskuzi. Pokud naši zákazníci byli s našimi službami nespokojeni, nesmírně nás to mrzí prosíme, aby na nedostatky okamžitě reagovali už přímo na prodejně. I přes veškerou snahu může dojít k chybě a jsme připraveni reklamace neprodleně řešit. Každá reakce, ať kladná či záporná je pro nás zdrojem informací pro zlepšování služeb Vám zákazníkům.

 

Ale dovolte nám upozornit na některá úskalí s nakládáním s masem a uzeninami.

Zboží, které prodáváme je specifické tím, že je u něho omezena doba uchovatelnosti a současně musí být zachován nepřerušovaný teplotní řetězec po celou dobu  uchovávání, manipulace a i přenášení zboží z prodejny do domácnosti. To znamená, že by teplota zboží neměla překročit u masa ..C, uzenin  C. Pokud dojde k nárůstu teploty nad stanovené limity, výrazně se zkracuje doba upotřebitelnosti. K tomu může dojít i tím, že zboží, zejména v teplém počasí,  se při odnášení ohřeje, a pokud není rychle uloženo do chladírny, může dojít k jeho znehodnocení.

Na prodejně musíme sledovat a zaznamenávat teplotu zboží od příjmu až po uložení do prodejního pultu. Na prodejně musí být informace pro zákazníka jaká je doba použitelnosti prodávaného zboží.

Nepopíráme, že krize, v které se nachází celá společnost nás také zasáhla. Přesto prodejna dosahuje takového obratu zboží, že denně jsme zásobováni čerstvým masem, drůbeží a uzeninami. Proto na rozdíl od jiných prodejen masa  nemáme problémy s čerstvostí. Není ani důvod, k tomu, aby byly snižovány nároky na opracování masa. V pultě je vždy dostatečné množství masa od každého druhu, aby si zákazník mohl vybrat ten správný kousek. V reakci na upozornění, že: „V minulosti libová vepřová pečeně má v poslední době stále větší podíl masa z kýty a dnes měla navíc tolik sádla, že vypadala spíš jako krkovice“ si dovolujeme upozornit, že maso z kýty nemůže být z anatomie zvířete součástí pečeně. Pokud se prodává pečeně s kostí, v části od kýty je její součástí panenka. Na opačném konci pak pečeně navazuje na krkovici. Zákazník si proto může vybrat, kterou část chce – pečeně s panenkou, střed a nebo pečeně od krkovice.

Uvítali bychom setkání s přispívatelem p. Markem na prodejně. Rádi bychom s nim projednali  jeho podněty a seznámili ho s provozem prodejny.

 

Na základě Vašich reakcí jsme přijali opatření:

 

1.Každá prodavačka má na oděvu svou jmenovku

2.Na prodejně je umístěna kniha přání a stížností

3.Každá reklamace bude neprodleně vyřízena a při oprávněné reklamaci, kromě kompenzace závady bude zákazníkovi dána pozornost.

 

 

Pokud budete mít jakékoliv připomínky, přání nebo stížnosti, prosím volejte nebo pošlete sms na mob. 736764869 a nebo email martin.kosina@seznam.cz. Uvítali bychom setkání s přispívatelem p. Markem na prodejně. Rádi bychom s nim projednali  jeho podněty a seznámili ho s provozem prodejny.

Negativní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 A zase ta pečeně


Jsem amatér, omlouvám se, pokud jsem špatně rozpoznal části prasete. Podle mé zkušenosti je:

- pečeně světle růžová, libová

- kýta středně růžová, mírně prorostlá

- sádlo je sádlo

Samozřejmě nevím, kde se na libové pečeni vzalo tmavší maso a sádlo, proč vypadala zčásti jako kýta a zčásti jako krkovice a jen zhruba z 50% jako pečeně.

Ale vím, že teď se pozorně dívám, jestli je maso, které kupuji jako pečeni, světle růžové a libové, abych neměl potíže připravit zamýšlené jídlo. Po letech kdy to nebylo potřeba, tudíž šlo možná jen o dočasnou záležitost.

Komentáře v předchozí diskuzi nepovažuji za objektivní, řeznictví Matinka má:

- profesionální personál

- čerstvé maso (pro někoho k diskuzi pokud přijde v pondělí ráno nebo ráno obecně, ale je to masna)

- dobrý výběr

- dobré ceny v porovnání s obchodními řetězci