Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Končím s nákupy ve šmíráckém Tescu.

Tesco se rozhodlo, že musí o vás a vaší rodině vědět co nejvíce. Chce mít přehled o tom, jakou kupujete značku tampónů nebo kolik kusů vložek, zda do rodiny kupujete prezervativy, kolik měsíčně utrácíte a za co přesně.

Proto musí každý zákazník při placení předkládat evidenční kartu (Clubcard), jinak mu bude Tesco za trest prodávat některé produkty dráž.
Začnou platit dvoje ceny. Jedny pro Jidáše, kteří angličanům své soukromí prodají  a vyšší pro ty neposlušné, kteří chtějí ještě soukromí své rodiny chránit.

Ještě že jsou tu i jiné obchody... Také jste se dali koupit?

Negativní zkušenosti následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

92 Opačná zkušenost


Hloupější téma jsem tu snad již dlouho nečetla, pokud se Vám nelíbí Clubcard, nemusíte si jí zařizovat. Vy myslíte, že zvýhodnění členů je snad nějaká novinka? Většina obchodů, nebo i e-shopů nabízí určité benefity pro stálé/registrované zákazníky. Já v tescu nakupuji ráda, mám clubcard a sleduji aktuální letáky Tesca.

91 Opačný názor


Mám opačný názor, naopak se mi na tom líbí, že "své" zákazníky daný prodejce zvýhodňuje. Proč ne? Když se Vám nelíbí "sledování" tak na registračním formuláři karty uveďte falešnou adresu, sice přijdete o další benefity, ale aspoň bude vaše karta impersonifikovaná (anonymní). V řetězci Safeway jsem to viděl už před deseti lety a moc rád jsem to při cestách ocenil.

90 Karty


Nebojte se, Tesco UK už testuje novou metodu. Kamera u pokladny by měla rozpoznat váš obličej a přiřadit tak nákup k vaší identitě v databázi. Karty nebudou do pěti let třeba. 

9 soukromi


Ježišmarjá, tak Tesco ted o me vi ze jsem si tam 28.12. vecer koupil baleni jemne perlive vody a kilo mandarinek. Sakra a ted uz to vedi i vsichni tady. Tak ted jsem vazne v haji.

8 šmírování...


Myslím,že vše je o přístupu a možnostech.Určitě nikdo nebyl stavěn k možnosti za každou cenu kartu vlastnit.Jsem žena a trochu sleduji kvalitu služeb a výrobků daných nabízečů karet.Tesco-Clupkárt by se mi hodila,avšak vzhledem ke službám a kvalitě výrobků které nabízí,četnostem mojich nákupů zde jsem to vzdala.Ono ne všechno laciné,zdarma či v akcích se tvářící je pro nás příznivé.Já bych uvítala tento krok v nějakém domácím řetězci-např.Coop a podobné.Vlastním i Dm kartu,ale díky cenám(přes eshopy je levněji)a výrobkům v akcích(většinou ležákové skopčácké braky) ji budu rušit.Lídl nemá karty žádné,nepřijímá stravenky a přesto jsem v tomto řetězci nejvíce spokojená.Sedí ceny,neklamou zákazníky a nekupuji tam nic prošlého,což si u jiných musím už ohlídat.Pravda že mají dost německé či polské potraviny,ale kupuji ty dobře testované.Je žádoucí občas používat mozkovnu a neskočit na nějaké ovcoidní lákadla.Doufám,že bude můj příspěvek zde nemazán.

8.1 Lidl


Souhlasím s vámi. Lidlu jsem dlouho nevěřil, až jsem se tam jednou v sobotu zastavil pro teplé pečivo. Mají dobré zboží i dobré ceny. A nemusel jsem platit vyšší cenu jen proto, že nejsem členem nějakého šmíráckého klubu.

Obrázek uživatele Krtečka

8.1.2 Lidl


Souhlas, já taky dříve měla k Lidlu nedůvěru, teď je pro mě TOP, další je Globus, u ostatních marketů jak co... ale v Lidlu jsem nikdy nekoupila nic prošlého, zkaženého, apod.

8.1.1 Lidl


a teplé pečivo? Myslíte tím ten rozmrazený rozpečený hnus, který druhý den pomalu není k jídlu?

Obrázek uživatele Krtečka

8.1.1.1 Lidl


U toho pečiva máte označeno, zda je to dopékané ze zmrazeného. Mě to osobně nevadí, když kupuji každý den čerstvé a hned se to sní.

8.1.1.1.1 Lidl


Tak to, že je pečivo dopékané mi taky nevadí, ale to že jsem v sobotu nakoupila salát Coleslaw který měl stát 14,90 Kč a zaplatila jsem za něj 19,90 Kč tak to už mi teda vadí!

Obrázek uživatele Krtečka

8.1.1.1.1.1 Lidl


Tak to věřím a Lidl by si na toto měl dávat pozor, mě se to taky totiž stalo, snad jednou ( doufám) a neřešila jsem to, protože jsem na to přišla až doma v Mělníku, no prostě mi paní pokladní v Lidlu v Kralupech místo tří kaiserek naúčtovala 3 ks brokolice. Takže v každém marketu opravdu KONTROLOVAT ÚČTENKU, jasně že to ta pokladní nedělá schválně, mají toho dost, ale jde o naše peníze. Jen pro šťouraly, ten nákup byl větší, takže mě to prostě hned do očí neuhodilo.

7 Tesco Clubcard


Tak teď si s prominutím přijdu jako blázen. Já do Tesca právě chodím kvůli Clubcard. Vy nadáváte na něco, co některé lidi přímo okouzlilo. Kartu mám cca. 2 roky a mohu říct, že nákup bez ní si nemohu představit. Ne, že některé výrobky jsou levnější (podobnou myšlenku má i Penny Market), ale dokonce na některé produkty je dvojnásobný počet bodů. Psal jsem tu nedávno strašně dlouhý příspěvěk, proč chodím jen a pouze do Tesca a jaké výhody mi to přináší, takže se nechci opakovat. Kdo bude chtít, tak si najde. To, co jsem v příspěvku nepsal, je ten fakt, že o Vánoční nákupy jsem pozval rodiče na nákup a dal jim veškré slevové kupony za celý rok v hodnotě 1250 Kč. Docela se divili, že celý nákup nemusí platit a ještě jim paní u kasy říkala, že mají přeplacenou sumu (bohužel peníze nevrací), tak si rodiče koupili tři balíčky žvýkaček Laughing out loud Tesco mi nepřijde zase nějak extra předražené, než Kaufland nebo Lidl. Podle mě jsou Tesco manažeři vychytralí a dost lidí na tomhle udrží, aby nakupovali právě u nich. Někomu se to líbí a je z toho paf, někdo na to nadává a říká tomu šmírování. To samé drogerie DM. Ano, je to tam dražší, ale s DM kartičkou sbíráte body. A opět na Vánoce slevové kupony na 30 položek, které jsou se slevou o 50% levnější. Nakoupil jsem tam dárky pro celou rodinu, platil jsem cca. 1500 Kč, výrobky ale byly s 50% se slevou, takže cena za vše byla 750 Kč a ještě tam byla sleva na celý nákup 15%. Jestli mi někdo vyvrátí, že Tesco, DM apod. mají kartičky na šmírování a nejsou s nimi slevněné výrobky, tak sním ježka v kleci.

7.2 Dělá, co mu řeknou


Blahopřejeme šťastnému lumíkovi.

7.1 Tesco není dobré


Proč by ne, když je pro vás nasbíraný počet bodů důležitější, a nevadí vám ztráta soukromí ani vysoká cena Smiling
Mě nezajímá, zda mám za něco 10 bodů, dvojnásobek nebo trojnásobek. Jen mi vadí zdržování u pokladny, rozdílné ceny pro dva zákazníky ve stejné frontě a šmírování. Jo, a nakonec i zbytečné fronty, protože je většina pokladen často zavřených.

6 Cílem všech


Cílem všech maloobchodníků je mít co největší zisk a používají proto různé obchodní strategie. Věrnostní karty jsou prostě dnešním trendem a je jen na nás do jaké míry si chceme střežit soukromí či ho vyměnit za "slevu". Je to dobrovolné rozhodnutí a nikdo nás do ničeho netlačí (narozdíl od dob minulých). Je horší nechat soukromé firmy sbírat data o našem nákupním koši a zvyklostech nebo sám o sobě sdělovat soukromé věci na sociálních sítích??? Dle mého názoru je Tesco jen průkopníkem ve vytěžování dat takto získaných a je otázkou času, kdy ho začnou ostatní retaileři napodobovat. Do té doby si můžeme užívat vědomí, že v Kauflandu jsou ceny pro všechny shodné a sbírat body na superkvalitní a levné pánve...

6.1 Tesco není dobré


Myslím, že motat do toho ještě sociální sítě nemá smysl, to je přece úplně jiná kapitola. Proč babička, která žádné sociální sítě nezná, má platit v Tescu za Cocacolu víc, protože nemá kartu. Proč má u sebe někdo nosit 10 karet a v každém obchodě hledat tu správnou? 

Proč zákazníky obtěžovat a přidělávat jim práci. Jaký má smysl prodávat dráž těm, co kartu nemají, ačkoliv byli obchodu věrní od jeho otevření?

Nečekám, že mi na to někdo odpoví.. prostě nakonec se objeví obchod, který budou mít zákazníci rádi, protože na ně bude opravdu myslet. A takový obchod bude mít budoucnost.

6.1.3 Tento komentář si zaslouží být smazán.


Výše uvedený komentář byl zaměstnanci a příznivci Tesca označen jako hodný smazání. Nemám tedy už co dodat. 

Sbohem Tesco...

6.1.2 Tááák tam


Tááák tam nechoďte,najděte si svého vietnamce v nějaké večerce a je to...

6.1.2.1 Jsou i jiné obchody než vietnamci a tesco


Děkuji za tip, pane LULU. Ale jsou i lepší obchody než jen Tesco a vietnamci.

6.1.2.1.1 Jak jste správně poznal,je


Jak jste správně poznal,je to "jen" tip, ale nedá mi to se nezeptat se na "ty lepší",poučte nás ostatní,kteří nevíme...

KTERÉ TO JSOU ???  Děkujííí 

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

6.1.1 Opravte mne, jestli se pletu


... ale z toho, co jste napsal, mi vychází, že byste vlastně chtěl, aby se za všechno zboží ve všech obchodech platilo stejně ...

6.1.1.3 Tesco není dobré


Rád Vás opravím. Chtěl bych, aby v jednom obchodě platili lidé stejnou cenu.
Aby člověk ve frontě přede mnou neplatil jinou cenu, než platím já.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

6.1.1.3.1 dvojí ceny


Taky dáváme ve svém obchodě 10% slevu studentům a učitelům a stálým zákazníkům a těm, kdo nakoupí větší hromádku, dále pak držitelům všelijakých kartiček, jejichž vystavovatelům platíme za drobnou propagaci.. Budete-li za takovým zákazníkem u nás ve frontě, také se budete cítit ukřivděn. Předem se omlouváme.

To je podle mne normální v obchodě. I v eshopech má každý zákazník jinou cenu, podle toho, zda je registrovaný, nebo náhodný klient... A dříve tomu nebylo jinak. 

To jste zase objevil Ameriku.

(mimochodem Tesco má z vašeho rozhorčeného článku docela dobrou reklamu a velkou srandu, IMHO)

6.1.1.3.1.1 Končím s nákupy v Tesku


Pokud myslíte, že mají v Tescu velkou srandu z mého článku, pak je to přece hezké, vždyť úsměv léčí. 
Nic to však nemění na mém rozhodnutí nakupovat už pouze v Kauflandu a Tesco vymazat ze svého nákupního seznamu.

A Vám všem, nejen těm, kteří pracujete v Tescu, přeji pohodový nový rok.
A ať Vám klapkárt přinese dvojnásobné počty bodů Eye-wink

6.1.1.2 Pánovi se stýská po


Pánovi se stýská po socialismu:Všude stejné ceny natisknutá na zboží,celý nákup se vešel do plátěné tašky a občas vedoucímu něco šoupnout,aby to podržel pod pultem.Když chtěl něco lepšího než soused,tak tu byl Tuzex a Eso(ale ne pro všechny)

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1 Taky nechápu ty nářky


Taky nechápu ty nářky stěžovatelů.Něco si koupit,souhlasit s cenou a potom bědovat,že ze mne udělali blbcec.To přece patří do kategorie důchodců,kteří se s tím ještě předvádí v televizi.Když se mi nějaký krám nelíbí,tak tam nelezu.

Protože jako většina kupujících nebydlím vedle žádného krámu,jezdím na nákupy autem a je mi jedno jestli krám je o 400 metrů blíže nebo dále.

Hlavně všechny krámy mají pestrou nabídku a dostatek zboží.Vzpomínám když moje maminka šla se síťovkou vystát frontu do komunistického krámu a přinesla stejně jen polovinu toho co chtěla koupit. 

6.1.1.1.1 Achjo


Jak můžete tak neskutečně kecat, jakobyste za socialismu snad trpěli hladem. Máte vymytý mozek dnešní mediální masáží. Chce to víc vzpomínat a nezapomínat. Normálně jsme chodili do obchodu u Mecerů v Neratovicích, žádné zvláštní fronty tam nebyly a koupili jsme co jsme chtěli. A když byly banány a mandarinky, měli jsme radost, jakou už dneska nezažijete Smiling. Dneska je všechno obecně už jenom pěkná otrava.

Karty taky nemám, ale ne proto, aby někdo nevěděl, jestli kupuji vložky, to je mi fakt putna, ale proto, že je to neskutečný "vojeb" pořád něco s sebou nosit, někde hledat. Celý život mě dost se.e i to, že musím nosit pitomé klíče.

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1.1.1 Je slušné


Je slušné odpovědět na  názor v diskuzi a je slušné odpovědět na to o čem se tam i mluví.Já nikde nepíši o mém hladu ani hladu nikoho jiného.Proto nechápu vaši odpověď na nic

Samozřejmě se komunistům nepodařilo dosáhnout hladomoru díky z války zavedeného lístkového systému,který byl německy propracovaný.Válka skončila v roce 1945 a uvedený systém mohl být zrušen až v padesátých létech.

Já jsem se tam jen zmínil o pestrosti nabídky a tím možnosti výběru.To se vám asi porovnávat nechtělo.

6.1.1.1.1.1.1 lístky


Je hezké, že obdibujete Němce a jejich propracovanost. Ještě, že nás Rusové nepropracovaně tenkrát zachránili, jinak mohli už Vaši prarodiče, případně rodiče být zlikvidování, zotročeni atd. podle německého propracovaného programu.

Vy se domníváte, že komunisté toužili po dosažení hladomoru, tak tady mi tedy chybí smajlík, kroutíci hlavou. A proč asi myslíte, že se lístkový systém mohl zrušit až v padesátých letech. Nejspíš proto, že všechno bylo tak propracovaně zničené válkou, že bylo nutno obnovit výrobu potravin v potřebné míře. Na to stačí selský rozum.

Víte, proč by měli komunisty zakázat? Protože nechali majetek na rozkrádání jenom na 25 let Laughing out loud.

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1.1.1.1.1 Když máte tak dobrý


Když máte tak dobrý selský rozum,tak mi odpovězte na tyto otázky:Kdo měl válkou více zničenou zemi,Československo nebo Německo?Kdo se z toho nejdříve dostal a vypracoval se na nejvyspělejší stát Evropy,Československo,Spolková Republika Německo nebo Německá Demokratická Republika.

ČR a bývalá NDR se z socialistického ráje vylizují ještě dnes.

Válkou byl více zničen průmysl než zemědělství,které zničila až násilná komunistická kolektivizece.Zkrátka odebrání půdy po staletí vlastněné dobrými hospodáři a nechání jí spravovat neschopnými straníky bylo zničující.

6.1.1.1.1.1.1.1.1 Pár větami výborně


Pár větami výborně popsaná historie,odpovědi se určitě nedočkáte.

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Odkaz pro (n)ostalgiky


http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=21368 

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Dík za tento odkaz.Protože


Dík za tento odkaz.Protože většina pamětníků moc nechodí na internet a mladí ty doby nezažili,tak nepředpokládám velký ohlas.Taky jsem s rezervou bral vyprávění otce z období první republiky a druhé světové války. 

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 pamatuji


No, mládí je pryč dávno a tu dobu pamatuji! Myslíte, je jenom mladí chodí na internet Smiling))Jenom mi došlo, že Vám je zbytečné něco vysvětlovat. Zjednodušeně: NSR byla podporována ze západu, východ byl deptán závody ve zbrojení ze strany USA, tak proto.

A naše zemědělství? :-DDDDD Kdyby bylo tak špatné, proč ho např. dotační politikou Evropská unie deptá doteď. Protože jí konkurovalo, potřebovala trhy pro sebe, aby oddálila o 20 let dnes už reálnou krizi! Jeho kolektivizace byla přínosem, proč myslíte a je všeobecně známo, že ve všech odvětvích kralují velké společnosti a ne drobní "ceckaři"?

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Já bych si rád nechal


Já bych si rád nechal vysvětlit jak závody ve zbrojení bránily pěstování obilí a chovu prasat a krav.Prasečák a kravín byly v každé vesnici, problém byl v tom,že většina produkce šla zadarmo do Ruska.Po pádu komunizmu jsme jim to zadarmo nechtěli dávat, západ byl soběstačný a nechtěl způsobit nerovnováhu dovozem přebytků od nás.

V tom máte pravdu,zatímco nás Rusáci ždímali, USA pár let podporovali celou západní Evropu,Hlavně podporovaly demokracii,ale hýbat rukama si každý musel sám.

Když byla kolektivizace tak výborná věc,tak jsou naši zemědělci pěkní v...vé,že dobrovolně  nezakládají JZD.

Dotační politika EU je založena na poměru cen nákladů na výrobu v jednotlivých zemích.Až bude zaměstnanec v zemědělství u nás brát stejnou mzdu jako jinde v západní Evropě,tak se můžeme bavit o dotacích.Největší dotace je u nás platit co nejméně zaměstnancům.

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2 hezky


To jste to ale hezky zapsal: "západ byl soběstačný a nechtěl způsobit nerovnováhu dovozem přebytků od nás." Takže teď je rovnováha, ONI DOVÁŽEJÍ K NÁM, že! :-DDDD Jste to ale ťunťa, trhy dostali a naši zemědělci se můžou jít klouzat.

Taky zapomínáte, že Rusko bylo dlouho, před válkou, v podstatě zaostalá feudální země a že dostat se na úroveň západu nebylo snadné. I přes určitá specifika, dnes je na stejné technologické úrovni.

A zemědělci, myslím ty soukromé, drobné jsou prostě na svém a z toho se nehnou. Už za první republiky byla družstva, kde např. několik zemědělců vlastnilo společně některé stroje, na které by sami rolníci neměli - mlátičky apod.

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Jak se to vezme...


OK, a proto že dotace z EU fungují jen pro někoho,tak tu dnes nemáme nic a dovážíme jak vzteklí.A jsou to dobroty k pohledání,hlavně z Polska...

Dříve se skutečně cpalo Rusákům,to je pravda,ale jak to mohlo fungovat když dnes nejsme schopni uživit ani sebe (viz. dovozy všeho a odevšud) a dřív jsme si stačili a ještě jsme krmili Rusáky.Dnes je to soukromé a ještě jsem neviděl zemědělce který by řekl že je v pohodě,všichni jen bědují a ruší chovy všeho co jde,že by lhali??? Já myslím že ne,oni jsou totiž fakt v řiti.Stát jim pomáhá tak od peněz než k nim...

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 Je to logické.Dovážíme


Je to logické.Dovážíme vše co nejsme schopni laciněji vyrobit a je to jedno jestli je to jídlo,elektronika textil,lepší auta apod.Dále to co ani mít nemůžeme-ropu a plyn.

Dovedete si představit jak by to tu vypadalo kdyby najednou zmizely všechny věci které pocházejí z Číny?

 

 

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 A kde máte v zahraničí


A kde máte v zahraničí lepší auta? :-DDD Myslíte třeba Fiat, Citroen a tak dál, to je i zadarmo drahý Laughing out loud. Ropa a plyn je jasná. Ale je otázka zda "laciněji" vyrobit je to pravé ořechové. Zda láce jde ruku v ruce s kvalitou Laughing out loud, mě tedy vadí, že koupím sice levný spotřebič, ale za rok jde do kytek. Raději bych kvalitní, český a klidně dražší. Koupí takového výrobku by lidi dávali práci našim lidem a ne Číňanům. Chápete tuhle provázanost s vyšší zaměstnaností a odbytem nebo ne? Po věcech z Číny by se mi tedy nestýskalo. Laciné šmejdy sice hýbou ekonomikou, ale surovinové zdroje nejsou neomezené, ale lidé jako vy vyznávají heslo "po nás potopa", ve jménu HOSPODÁŘSKÉHO RŮSTU, AMEN!

Obrázek uživatele milk

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2 Jestli tady propagujete,že


Jestli tady propagujete,že domácí výrobky všeho druhu jsou nejlepší,tak je ztrátou času vám odpovídat.

Volkswagen vyráběný u nás pod značkou Škoda je opravdu světová špička.Je vidět,že jste znalec.

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.2.1 To, že je Škoda pod


To, že je Škoda pod koncernem Volkswagen je sice smutné, ale nic s tím neuděláme. Přesto jsou to auta s dobrým poměrem ceny a kvality. Pro mě je důležité, je jejich koupí dávám alespoň práci českému dělníkovi. Raději než Italovi.

Domácí výrobky nepropaguji, protože  u nás se toho už bohužel moc nevyrábí, provozy byly konkurencí zavřeny, aby mohly u nás prodávat svoje výrobky ať už vyráběné v Číně nebo jinde.

Ale chápu, že s Vámi diskuse nemá smysl, nechápete základní souvisti.

6.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1.1 ???


Nevím co máte proti Fiatu a Citroenu ??? Já třeba vlastním Fiata který je díky společné koncepci vyroben ve Francii na stejné lince jako Peugeot či Citroen.Je to sice starší model, ale stále mi slouží,tak nechápu proč jsou tyto auta pro Vás i zadarmo drahá ???Já jsem názoru toho,že každé auto které slouží svému majiteli ke spokojenosti ,je dobré...

A co je tedy podle Vás "lepší auto" ???

5 Dvojí ceny


Penny už také dává jasně najevo, že chytráci, kteří jim neposkytnou své osobní údaje, budou platit víc.

4 Vyšší ceny v Tescu


Doposud jsem to řešil stejně jako vy. Kašlal jsem jim na body a a šmírování. Teď ale v Tescu začali prodávat některé výrobky za vyšší ceny každému, kdo jejich kartu odmítá. Proč máme platit třeba za limonádu o 10% více, jen proto, že se odmítáme nechat sledovat a monitorovat?

Vím, že svůj nesouhlas můžu vyjádřit jediným způsobem, přestat v Tescu nakupovat. 50 000 Kč ročně, které tam naše rodina utrácela, teď prostě utratíme v Kauflandu nebo jinde. A ještě ušetříme.

Je na vás, jak se rozhodnete. Pokud vám šmírování nevadí, nemůžu vám nic vyčítat. Uvědomte si ale, že Tesco má v podmínkách i to, že údaje o vás může komukoliv předávat.

Obrázek uživatele steny

4.1 limonáda o 10%


limonáda o 10% dražší? to je kolik o 2,-? nakupuju v tesku ale balenou vodu nepiju, takže stejně ušetřim víc než vy když nakupujete někde ve walmartu nebo kam to jezdíte, spíš než se honit za slevama byste měl zvážit co nakupujete za zbytečnosti, ještě bych dodal že pro takovouhle společnost je vašich 50000 uplné nic, ikdyby ste to tam utratil měsíčně tak si toho opravdu nikdo nevšimne

4.1.1 Tesco a šmíráctví z Anglie


Rozumím, nekupujete balenou vodu a tak moc ušetříte. Máte na to právo.
Asi jste nepochopil, nehoním se za slevama. Jen mi přijde nerozumné platit ve stejném obchodě více. Proto jsem začal chodit do Kauflandu. Žádnou šmírackou kartu ukazovat nemusím a ještě nakoupím levněji.

Myslím, že je vůči zákazníkům nefér, účtovat vyšší ceny těm, kteří se nechtějí nechat šmírovat. Mých 50000 ročně Tesco nevytrhne, ale časem bude možná více takových, kteří se nenechají od angličanů sledovat a omezovat, a prostě zajdou raději do obchodu vedle..

4.1.1.1 kaufland


Nevím v čem je kaufland je levnější než ostatní.Nakupovat chodíme do většiny řetězců.Co mě ale u vámi vychvalovaného kauflandu před vánoci tolik pobavilo,že měli klasické velké balení bohemia chips v akci,podotýkám v akci za krásných 47,90 kč !!! Při tom v tescu se tohle balení normálně pohybuje bez akce za 39,90 kč myslím. Zajímalo by mě tedy,kolik by u nich stály bez akce.Ono když to tak člověk sleduje a hlídá si to,tak v kaýdém řetězci mají něco lepší a něco horší a řekla bych,že si nemají co vyčítat.

3 WTF?


Já tedy vím, že když jdu do Tesca/Billy/Penny/Lidlu/Albertu/Kauflandu/Globusu nakupovat, tak nikde žádnou "klubovou" kartu nedávám, páč ji nemám. Nevím, na co tady pán nového přišel a že až po takové době... Tyhle, jak píše, šmírovací karty jsou tu už pěkně dlouho (drogerie, čerpací stanice atd.), ale pán si vzpomene až teď...

Žádný obchodník nikoho nenutí ty karty mít (a když nutí, tak stačí odmítnout).

2 Tesco


Pane Steny, čekal jsem, že jako člověk z Tesca zformulujete odpověď na úrovni. Ale budiž, já už jsem začal jezdit do jiného obchodu a vy zůstaňte tam, kde je vám dobře. 

Obrázek uživatele steny

1 ahoj Aštare, je to


ahoj Aštare, je to tak, jsou to ještěři a dávno nás očipovali!! ale neboj vesmírná flotila přiletí a zachrání nás!!!