Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
KA Reality

Nabízím pronájem 2+kk, Mělník

Nabízím k pronájmu nezařízený byt 2+kk, velikost 46m2. K dispozici dle dohody. Preferovaný je dlouhodobý pronájem. Cena pronájmu: 7000,- + poplatky + kauce.

Byt se nachází ve 3. patře, ulice Mladoboleslavská (naproti Shell), Mělník. Byt je panelový, po částečné rekonstrukci, s původním jádrem, plastovými okny a topením s vlastními měřidly, náleží k němu sklepní kóje. Na podlahách plovoucí podlaha, lino. Byt je kromě sprchového koutu, WC a vestavěné skříně vybaven kuchyňskou linkou. Další vybavení dohodou.

Email: uhrovakris@gmail.com 

tel: 737373100 

Kristýna Uhrová
Komerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Pronájem bytu 2+kk Sportovní, Mělník


Nabízím dlouhodobý pronájem bytu v panelové zateplené nemovitosti o dispozici 2+kkk, 8 podlaží, v Mělníku, společný balkon, velká komora (vedle bytu), Byt je vybaven kuchyňskou linkou, v ložnici skříň. Vhodné pro jednu max. dvě osoby (preferuji nekuřáky a bez rodinných mazlíčků). Byt je čistý a udržovaný. Dostupnost: 8 min pěšky od centra, 5 min nemocnice, MHD, Tesco vč. spojení do Prahy.
Nájemné je 8.400,- + služby 1.600,- Kč (elektřina je psaná vždy na nového nájemce).

Byt je k dispozici od července 2017
Kontakt: mobil +420602354826

1 dotaz


dobrý den rád bych se zeptal od kdy by byl byt volný,kolik jsou poplatky a jestli se jedná o jednu kauci nebo víc. Děkuji Koritenský