Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
KA Reality

Další vloupání do vozidlaNeznámý pachatel dne 18. května 2011, během poledne, poškodil skleněnou výplň levých předních dveří u osobního automobilu Škoda Scout, které stálo v katastru obce Lhota, na parkovišti u místního jezera. Pachatel následně vzniklým otvorem vnikl do vozidla a zde odmontoval autorádio i s navigací a dále z vnitřní strany levých předních dveří odtrhl ovládací panel k elektrickým oknům a tento poškodil. Svým chováním tak sedmačtyřicetiletému muži z Prahy – východ vznikla škoda ve výši 62.000,- Kč.

Policisté z obvodního oddělení v Kostelci nad Labem případ šetří jako podezření z trestného činu krádeže, kdy za tento lze uložit trest odnětí svobody až na dvě léta.

Dále policisté žádají veřejnost, zda se někdo v uvedenou dobu nacházel poblíž parkoviště u jezera a viděl zde pohybovat se podezřelé osoby či má jakékoliv poznatky k případu, aby tyto poskytl na linku 974 876 720.

 

Nakonec by policisté z Územního odboru PČR Mělník chtěli upozornit a varovat veřejnost, aby si na svá vozidla dávali větší opatrnost, pokud možno nenechávali zde nic, co by mohlo lákat k odcizení. Během těchto dnů a další budou již vbrzku následovat, vyšplhají teploty vyloženě již k letním a lákají k opalování a koupání právě v takovýchto jezerech, nádržích, rybníků a dalších přírodních scenérií. Parkoviště proto bývají mnohdy plná, nepřehledná a v místech, kde není možné mít vozidlo tzv. na očích. Proto pozor na nenechavce, ať se po příjemně stráveném dnu nevracíte k vykradenému vozidlu.    Zpravodajství