Zkušenosti s očními lékaři | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
mekul 2018

Zkušenosti s očními lékaři

Jaké máte zkušenosti s očními lékaři na Mělníku, koho doporučujete?

Pozitivní zkušenosti předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Zkušenosti


ahoj Marku, dobrá oční lékařka je normálně na poliklitince na Mělníku, také je dobrá soukromá MUDr. Přibylová v oční optice u zámku, ale tam se to musí platit, protože nemá smlouvu z lékaři. Jinak paní doktorka co je u kruhové objezdu u Tesca v panelákách - nevzpomenu si na jméno, tak k ní nikdy, ta dává brýle podle věku. Brýle mám dost dlouho, tak vím o čem mluvím. Tak snad jsem poradil, ahoj Honza.

1.2 Oční


Díky - za doporučení i varování Smiling

1.1 Optika u zámku


Do optiky u zámku chodím také, poplatek bývá tuším 200 korun za vyšetření, ale když tam poté pořídíte i brýle, tak tato částka se odečte od ceny brýlí. Šla jsem tam právě kvůli tomu, že se nečeká, chovají se vstřícně a profi. Rozhodně spokojenost.

Jinak je tam i prima přístup k zákazníkům, samozřejmě i čištění brýlí a když třeba vypadne šroubek, tak okamžitě, mile a opět zadarmo zařídí.

Na polikliniku chodí moje mamka a je také spokojená.

Oční optika v paneláku, o které se zmiňuje pan Honza výše - nejde o paní doktorku Turkovou? Ta mi nevadila, ale sestra a její chování mě už v čekárně odradily od jakékoli, jakékoli, další návštěvy. Ale nevím, jestli mluvíme o té samé... 

1.1.1 Oční lékařka


Dobrý dne paní Novotná, máte pravdu, jedná se o paní doktorku Turkovu, nemohl jsem si vzpomenout na jméno, tak k ní opravdu nikdy.

Honza

1.1.1.1 oční lékař


Se synem (6) chodíme k MUDr. Turkové od jeho 2 let. S péčí, vedením a korekcí jeho složité oční vady jsme velmi spokojeni. Její správnou léčbu nyní potvrdili také ve FN V Praze na Karlově náměstí, kde konstatovali, že nás vracejí zpět do její péče, protože zcela přesně a dobře vadu koriguje. (Poslala nás tam sama kvůli konziliárku)

Domnívám se proto, že je dobrý diagnostik a pečlivý oční lékař. Péče o dítě je totiž mnohonásobně složitější, než o dospělého, zejména s ohledem na spolupráci malého dítěte s lékařem. Jako matka dítěte, které má mimo jiné bezmála 7 dioptrií, si to dovolím mít tento názor.

 

 

 

1.1.1.1.1 MUDr. Turková


Možná každý hodnotíte něco jiného, někdo přístup, někdo erudici.

1.1.1.1.1.1 Možná. Takže jen na


Možná. Takže jen na doplnění, i s jejím přístupem jsme spokojeni.