Administrátor/ka internetového obchodu | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Administrátor/ka internetového obchodu

Libfin s.r.o. hledá do svého týmu vhodného pracovníka na pozici:
Administrátor/ka internetového obchodu

Náplň práce:
- založení, administrace a správa položek internetového obchodu
- zajištění každodenního chodu internetového obchodu
- telefonická/e-mailová zákaznická podpora – informace o stavu objednávky, řešení problémové zakázky apod.
- tvorba dokladů v informačním systému, fakturace objednávek
- komunikace s expedicí a koordinace svozu zboží z kamenných poboček do centrálního skladu
- SEO, linkbuilding, katalogy
- vytváření PPC kampaní
- reporty vedení společnosti

Úspěšný kandidát musí mít:
- SŠ, VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost práce s PC
- schopnost samostatné práce
- schopnost práce v týmu
- výrazné organizační schopnosti
- flexibilita, kreativita

Výhodou může být:
- zkušenost s administrací internetového obchodu
- znalost programů pro úpravu fotek a videa – např. Photoshop
- praxe na podobné pozici
- zkušenosti s Google Analytics, PPC kampaně, atd.
- znalost cizích jazyků (AJ)
- znalost online-marketingu

Nabízíme:
- zázemí stabilní a silné společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- stravenky, kurzy AJ
- pracovní doba Po-Pá 8.30-17.00

Nástup možný ihned.

Své životopisy e-mailem na [email protected] nebo poštou na Libfin s.r.o., Legionářů 72, 27601 Mělník nejpozději do 15.8.2011.
 

Práce předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 tolik nároků a požadavků


Na nabízenou pozici by si zasloužilo a přiblížit i výši platu.Dle zkušeností s restaurací,kde se sháněl pingl na bramborákovou "ekšn" a plat neuvedli asi žádlá sláva...

1.2 Kam zrovna fouká vítr.


Tak správně snad podle nějaké normy by tam v inzerátu ta nabízená mzda být měla. Kdo jste někdy prohlíželi pracovní nabídky, tak víte, že se tam vždy uvádí nějaká směšná nejnižší cena a ještě je tam dopsáno, že mzda je pro nabízenou profesi podprůměrná.

Ve skutečnosti je to opravdu věc dohody a záleží i na pozici zaměstnavatele, na jeho jednání a na vašem řešení situace. Vy mně například oznámíte, že za 12 tisíc tu práci vezmete a já vám připravím smlouvu na 10. No, můžete si sehnat něco jiného, nebo to podepsat. Tak to je třeba příklad možná pro Vás méně seriozního jednání. A byl-li na daném postu již nějaký pracovník, tak si nelze představit, že dostanete stejně. To jsou opravdu individuální procesy.

Já si dovolím trochu odbočit na začátek 90. let, kdy nás mnohé pobouřilo, že zmizely  cenovky zboží z vitrín obchodů. Někteří jedinci tenkrát vykřikovali cosi o sockách, a že když něco chci, tak si to přece koupím, ať to stojí, co to stojí. Dnes už musíme zase tak nějak říci, že ikdyž takové obchody jsou, tak se nám ty cenovky hodně vrátily a v našich velkých zahraničních marketech nikdy nezmizely.

To jsou prostě takové myšlenkové trendy určitých skupin, které se snaží využít toho, co jim zrovna naše zákony a situace v dané chvíli umožňují. A někde se s tím ani netají.

Takže, nějaké divení není zrovna na místě. Záleží, kam zrovna fouká vítr Eye-wink Smiling.

1.2.1 A to je zajímavé


.., že se to někomu zajídá, když vlastně potvrzuji slova pana Klimeše, jen sem to trochu rozvinul Laughing out loud. Po pravdě řečeno, šel jsem okouknout aspoň od zámku, jak to tam vtom Hoříňáku žije ( nějak mrtvo) a teď jsem zvědavý kolik mínusů tu zatím spadlo. A nebylo na škodu si prohlédnout výkladní skříně Eye-wink. Mimochodem, reklamu měl ten Hořín pěknou, ale absence časového rozvrhu sehrála své.

Obrázek uživatele Alexander Klimeš

1.1 Rozhodně


Rozhodně nesouhlasím.

Kdo chce, může si zavolat. Otázka na plat je předmětem vyjednávání a přijímacího pohovoru. Ovšem tento Váš, poněkud "odborářský" názor se na tomto foru neobjevuje poprvé.......

 

1.1.1 odborářský názor


Nemyslím si,že by toto byl nějaký "odborářský" názor či manýra z dob minulých.Když si jdete něco koupit,také nikde nepíšou,že zboží stojí cca x Kč,neptáte se personálu,u kasy.Nejinak by tomu mělo být i u služeb,prac.poměrů a pod.Zaměstnavatel mi asi stěží řekne,že budu brát tutově 12495Kč,ale stačí bohatě třeba od 12tis.Samozřejmě v rámci byznysu si zaměstnavatel vybere nejšikovnějšího,nejznalejšího a toho,co příliš nepožaduje....jak jinak.Na obou stranách je výběr benevolentní.Z vlastní zkušenosti  a HR fór však musím říct za sebe,že zaměstnavatel,který jen oťukává,vyzpovídá jen Vás a záležitost platu neudává nebo z něj musíte dolovat není pro mě jako potenciálního pracovníka také zrovna to "ořechové" a první nedostatky se ukazují brzy po neuváženém nástupu.Netvrdím a nehážu všechny do jednoho pytle.Ale poslední dobou to chodí asi tak,že každý chce za málo peněz hodně muziky.Prošla jsem si v životě snad všemi možnými prac.poměry,každý má svá specifika-klady i zápory.Takže-jak se lidově říká:co za to-to má se vědět předem...Smiling:).

Obrázek uživatele milk

1.1.1.2 Realita


Nevím,proč se zde vůbec vede tato debata.

Já jsem před léty nastupoval do soukromé firmy na základě konkurzu.Při přijímacím rozhovoru jsme si jen na okraj předali se zaměstnavatelem navzájem představy o výši platu.Jinak jsme hovořili hlavně "o práci".

Pracovní smlouvu a mzdový výměr jsem měl na minimální mzdu,což tehdy bylo okolo 5 500,-Kč.Během zkušební doby jsem se dostal ve skutečnosti přibližně na čtyřnásobek a později na pětinásobek.Kdyby se mnou zaměstnavatel nebyl spokojen,tak by mi dal pár měsíců jen po 5 500,-a já bych sám odešel.

Dnes každého nejdříve zajímá "za kolik"a potom co bude dělat.

1.1.1.2.1 Inu proč asi????


Protože jsme asi na diskuzním foru.Foru-kde má každý slušný diskutér se k danému tématu vyjádřit.Kdyby si daná firma dala inzerát do Annonce,S-práci či jinam,tam by se žádné debaty nedočkal.Tady se mojím příspěvkem patrně někomu šláplo na kuří oko,ale opravdu není mojím smyslem zaměstnavatele očerňovat a hanit.Jsou to jen mé (z velké části) zkušenosti.

Samozřejmě,že se výše platu dá během pohovoru přiblížit do jiných výšek.Za minimální mzdu bych dnes nenastoupila ani při doporučení z ÚP.Mám se ráda,vážím a cením si svých dovedností a znalostí a proto nemám potřebu se nijak platově ..."podceňovat".Na toto bych přistoupila jen v okrajovém řešení mého zdravotního stavu či indispozicí.Za minimální mzdu si nedokážu představit hodnoty a zkušenosti daného zaměstnance pro svého nadřízeného.Netvrdím,že by vysokoškolák nemohl uklízet či prodávat lístky v divadle.Dnes však je zavedeným zvykem z plynoucí krize platy podhodnocovat.

Otázku "za kolik" dnes neřeší snad milionáři či zajištění lidé,i když ti své majetky se snaží rozšiřovat dále.A tak by bylo asi diskutabilní řešit či neřešit ,kde se dnes neřeší známé "za kolik","kolik to stojí","kolik za to chtějí"......atd.

1.1.1.1 Není to povinnost.


Tak povinnost udávat do pracovního inzerátu případnou nástupní mzdu opravdu není, ikdyž to naprostá většina inzerátu dělá. Ono to působí lepším dojmem na případného zájemce. V pohostinství je možná trošku jiná situace. Tam si může obsluha získat i nějaké to diško. Šlo mi čistě o právní motiv. Jinak samozřejmě mám stejný názor, jak jsem také uvedl, že mzda se dohaduje při uzavírání pracovní smlouvy.

Teď je trochu otázka, zda je dobře, že jsem si to zjistil sám, či bylo lepší diskutovat. Magnete, budeš muset něco písnout z cesty, aby se něco dělo.