Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
CEZ distribuce - pracovni pozice

Ostatní

Vodácký tábor po řece Berounce pro děti ve věku 8 - 18 let.

Nevíte kam poslat své ratolesti na prázdniny? Co takhle devítidenní vodácké putování nádhernou krajinou Oty Pavla po řece Berounce? Vodácký tábor pod vedením zkušených instruktorů – vodáků, plný všemožných aktivit a doplněný celotáborovou hrou, by si nemělo nechat ujít žádné dítě se smyslem pro dobrodružství! Nechte své děti poznat, co to je pravý letní tábor, jaké to je být tím správným vodákem a co všechno přináší dobrodružné putování po řece. Neváhejte a přihlaste je na Vodácký tábor po řece Berounce pro děti od 8 - 18 let. Více informací na http://vodaci-luzec.cz/.

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

PRONÁJEM

Dobrý den scháním pronájem bytu na Mělníku 2 KK nebo i větší

Ostatní 3 komentáře | » číst dál

Komunální volby Mělník

Nemáte představu o tom, jak budou vypadat kandidátky v komunálních volbách? 
Např. koho plánují vyslat jako lídra kandidátky tradiční strany jako ODS, nebo ČSSD? 

Je pravdou, že starosta města Mělníka plánuje vlastní kandidátku? 
 

Pište, těším se na zajímavou diskuzi ... 

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Autoškola

Zdravím, chci si těď do konce května začít dělat řidičák s oprávněním na A2 (tak, že na motorku) a nemůžu se rozhodnout, koho... Když si vyberu pana Fišera nebudu litovat? Jaké máte zkušenosti? Děkuji

Ostatní 6 komentáře | » číst dál

Prirodovedny krouzek

Dobry den,

mam 9letou dceru ktera se hodne zajima o prirodu. Neznate lidi, klub, krouzek, skupinu...kde je priroda hlavnim zajmem?

Dekuji za typ!! 

Ostatní Napsat komentář | » číst dál

Zóna 30 km na Chloumku

Nevím jak ostatní, ale mě vcelku zarazila nově zavedená zóna 30 km nahoře na Chloumku a musím říct, že se mi nelíbí a hlavně mi přijde jako zbytečnost. Možná má smysl v tamních bočních uličkách v zástavbě, ale tam stejně padesátkou pojede málokdo. Naopak ona "obchvatová" silnice (Lesní a následně Pod Chloumečkem) třicítku určitě nevyžaduje. Z jedné strany les, z druhé pár domů. Skoro nikdo tam nekorzuje, většinou když se tam zjeví člověk (vyjma těch, co se pohybují kolem zaparkovaného auta), tak je to někdo se psem, kdo přechází do lesa. To už by měla taková zóna omezené rychlosti větší smysl v celém Mělníku než tady.

Ostatní 13 komentáře | » číst dál

spalovna komunálního odpadu v horních Počaplech

Co říkáte nápadu společnosti ČEZ postavit v areálu elektrárny Mělník středně velkou spalovnu komunálního odpadu (o kapacitě desítek kt ročně)?

 

Ostatní 1 komentář | » číst dál

Integrace Mělníka do PID

http://www.tram-bus.cz/stredni-cechy/integrace-melnika-a-neratovic/

Hlavní zajímavost je konečná stanice, nově je to Ládví. Pro ty co dělají na Bulovce, k nezaplacení...

Ostatní 45 komentáře | » číst dál

Změna systému parkování v centru

Možná jste to někteří již zaregistrovali. Město Mělník v nejbližší době upraví systém parkování v centru města. Částečně se zvýší kapacita rezidentních stání i placených parkovacích míst (např. Palackého), některá současná místa (jako třeba v Tyršově ulici) budou spadat pod zónu C. Tou nejzásadnější změnou ale je, že vyjma náměstí Míru, bude možné v dalších zónách parkovat prvních 30 minut zdarma. Ukázalo se, že je užitečné vyjít vstříc občanům, kterým půlhodina stačí na vyřízení úředních záležitostí (poštu např.) a pro příjem z parkování to není žádná citelná ztráta.  Ještě se dopracovává způsob řešení, jak ošetřit těch prvních 30 min. Zatím se to jeví tak, že řidiči si klasicky v parkovacích automatech vyzvednou lístek s 30ti minutovou parkovací dobou bez placení. Doufáme, že to všem zvýší komfort při nutných cestách autem do centra. Konkrétnější info by se mělo brzy objevit v městských informačních portálech (web, Radnice). 

Ostatní 47 komentáře | » číst dál