Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].
Zhudebnele leto

Zpravodajství

Žádost o pomoc při pátrání po pachateli loupežného přepadení pobočky poštovního úřadu


Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání po pachateli loupežného přepadení pobočky poštovního úřadu v úterý 9. ledna 2018 v Mělníku v ulici Českolipská.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Pátrání - žádáme veřejnost o pomoc


Mělničtí policisté pátrají po muži, Jiří Slezák, nar.3.11.1973,trvale bytem  Dobřeň- Jestřebice. Adresa trvalého bydliště je však pouze formální na adrese obecního úřadu.

Zpravodajství 1 komentář | » číst dál | 2 přílohy

V Kralupech v září startuje Recyklojízda, bude to osmá zastávka


Město Kralupy se stane osmou zastávkou týmu Recyklojízda 2017, který se v září chystá projet Českou republiku od západu na východ, aby podpořil třídění a recyklaci baterií. Do Kralup tým na elektrokolech dorazí v pátek 8. září odpoledne. Na Palackého náměstí bude mít od 13 hodin info stánek, kde se návštěvníci dozvědí více o recyklaci baterií a domů si mohou odnést krabičku ECOCHEESE pro třídění baterií v domácnosti. Po setkání se zástupci města Kralupy tým vyrazí směr Čelákovice. Projekt organizuje nezisková společnost ECOBAT a informace o něm jsou k dispozici na www.ecobat.cz nebo na facebookovém profilu Recyklojízda 2017.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Další úspěch mělnických kriminalistů


Téměř půl roku mělničtí kriminalisté intenzivně pracovali na případu vloupání do různých objektů. K úspěšnému dopadení pachatelů přispěla zejména jejich velmi dobrá operativní činnost. Zadržení osob bylo velmi náročné vzhledem k tomu, že všichni 4 podezřelí museli být zadrženi současně na různých místech.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Agresivní psi


Hlídka kralupských policistů prováděla dne 3. května 2017 v nočních hodinách hlídkovou činnost. Při projíždění ulicí Libušina v Kralupech nad Vltavou jim vběhli do cesty dva volně pobíhající psi, kteří byli velmi agresivní. Policisté jejich pohyb po městě monitorovali, aby nedošlo k ohrožení života a zdraví občanů, případně ke škodám na majetku. Další hlídky sháněli jejich  majitele.  Psi následně zablokovali vozidla jedoucí po ulici Mostní. Policisté se za pomocí světelných a zvukových výstražných znamení snažili odehnat zvířata do odlehlejší části města. Ta však byla čím dál  agresivnější. Celou situaci se podařilo nakonec policistům zvládnout, aniž by byl někdo zraněn nebo museli psy zastřelit. Jedinou škodou, kterou zvířata  způsobila, byly prokousnuté pneumatiky na vozidlech nejen Policie ČR, ale i strážníků městské policie. Celý případ bude nyní ve správním řízení řešit příslušný správní orgán, neboť majitel je povinen své zvíře zabezpečit tak, aby k obdobným situacím nedocházelo.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Žádáme veřejnost o pomoc při pátrání


Mělničtí policisté pátrají po pohřešovaném čtyřiadvacetiletém muži  z Mělnicka

Mladík byl dne  25. února 2017 převezen  a hospitalizován v mělnické nemocnici, neboť spolykal větší množství léků. Z nemocnice však následující den v 6:30 hodin utekl neznámo kam. Muž byl již v minulosti hospitalizován  v psychiatrické léčebně. Dá se předpokládat, že vzhledem ke svému zdravotnímu stavu, by se mohl pokusit o sebevraždu znovu.

Zpravodajství 6 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Zachránili další lidský život


Policisté z Obvodního Oddělení Kostelec nad Labem opět naplnili heslo Pomáhat a chránit.

Policejní hlídka Obvodního oddělení Kostelec nad Labem vykonávala dne 28. ledna 2017 po půlnoci  běžnou hlídkovou činnost. Ve dvě hodiny ráno projížděla obcí Mlékojedy. Před jedním z domů uviděli ležícího muže. Ani na vteřinu nezaváhali a okamžitě zastavili. Prap. Teraz a nstržm. Ulbrichová  provedli kontrolu vitálních funkcí, zjistili, že je muž v bezvědomí. Selhával mu i dýchací systém. Všimli si, že drží v ruce inhalátor. Okamžitě začali s resuscitací. Střídali se v masáži srdce. K oživování použili i defibrilátor. Ten však vyhodnotil, že ošetřovaný výboj nepotřebuje. Zhruba po 10 minutách začal oživovaný opět dýchat. Po chvíli nabyl i vědomí.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál | 1 příloha

Pokles kriminality na Územním odboru Mělník


V loňském roce došlo na Územním odboru Mělník k poklesu kriminality o 274 případů.

Na Mělnicku bylo spácháno celkem 1584 trestných činů. Z toho bylo objasněno 809 případů, což je téměř 51,1%

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál

Řídil pod vlivem alkoholu


V sobotu 28. ledna 2017 v brzkých ranních hodinách došlo na silnici I/16  v katastru obce Vraňany k dopravní nehodě. Sedmadvacetiletý řidič osobního vozidla VW Golf jel ve směru od obce Mělník na Novou Ves, vyjel mimo komunikaci do silničního příkopu, kde narazil do plastového patníku a následně do dopravní značky. Po nehodě však nezastavil a pokračoval v jízdě příkopem ještě zhruba 300 metrů. Zastavil až tehdy, když se stalo auto nepojízdným. Přivolaní policisté podrobili řidiče dechové zkoušce. Ta byla pozitivní. Přístroj opakovaně naměřil hodnotu kolem 1,8 promile alkoholu v dechu. Policisté muži zakázali další jízdu a zadrželi mu řidičský průkaz.

Zpravodajství Napsat komentář | » číst dál