Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Zpravodajství

Duben 7, 2017

06:07
Mělník /FOTOGALERIE/ – Policisté ve středních Čechách mají skoro sto služebních psů. Patří mezi ně například deset specialistů na hledání výbušnin, dalších deset, kterým neuniknou žádné drogy, osm z nich dokáže najít ohniska požárů a pětadvacet jich vyráží s policisty k zásahům.
Kategorie: Zpravodajství
06:01
Mělník – Zítra se v místním muzeu koná oblíbený velikonoční jarmark, na němž se představí více než pět desítek prodejců.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 6, 2017

13:38
Číst dětem nahlas je nejúčinnější způsob, jak je rodiče mohou připravit, aby byly ve škole úspěšné. Hlasitým předčítáním rozvíjíme u dítěte paměť, obrazotvornost, emoce, myšlení, posilujeme jeho sebevědomí a dáváme mu vědomosti a vzorce morálního chování. Předčítání nebo společné čtení je vynikající výchovnou metodou.
Kategorie: Zpravodajství
11:45
Svůj návrat do televizního prostředí dnes oznámil Vladimír Železný, někdejší ředitel a majitel televize Nova. Představil zpravodajskou televizi Z24. Podle něj bude postavena na přímém kontaktu s diváky, "bez politické korektnosti".
Kategorie: Zpravodajství
11:08
Stres, nedostatek času a náročné zaměstnání. Podle psychiatrů nejčastější spouštěče, které u přetížených lidí mohou vyvolat deprese.
Kategorie: Zpravodajství
08:00
Praha – V maskáčích či uniformách hlídají Pražský hrad a zámek v Lánech. Od loňského léta však vojákům přibyla práce kvůli bezpečnostním opatřením na Hradě. Problémem Hradní stráže však je, že se jí dlouhodobě nedaří vyřešit podstav svých členů.
Kategorie: Zpravodajství
07:09
Mělník – V rámci oslav Dne Země, který vychází na čtvrtek 20. dubna, plánuje město Mělník otevřít novou naučnou stezku Mělník – Chloumek.
Kategorie: Zpravodajství
06:01
Neratovice – Více než pět stovek bytů má ve svém vlastnictví město. O jejich správu a údržbu se stará smluvní firma. V budoucnu by toto číslo mělo výrazně klesnout, Neratovice totiž uvažují o prodeji části svého bytového fondu stávajícím nájemníkům.
Kategorie: Zpravodajství
05:30
Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Automobilka Škoda uvedla do provozu novou lisovací linku, která je v rámci koncernu absolutní špičkou. Umožňuje rovněž vyrábět designově zajímavější vozy.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 5, 2017

15:49
Mělnicko - Jednotné přijímací zkoušky se týkají všech typů středních škol zakončených maturitní zkouškou vyjma uměleckých škol a konzervatoří.
Kategorie: Zpravodajství
13:44
Zajímáte se o regionální dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám! 
Kategorie: Zpravodajství
11:58
Plánujete změnu svého interiéru? Tak určitě sáhněte po nějakém pomocníkovi, který vám pomůže s rozmístěním nábytku. Nemluvíme o architektovi, ale o softwarech na plánování interiérů. A navíc jsou zdarma a online.
Kategorie: Zpravodajství
11:09
Na různých místech regionu se v těchto dnech loučí se zimou a vynášejí k řece smrtku Moranou, která se v podobě figuríny ověšené ozdobami pouští po všech řekách v kraji.
Kategorie: Zpravodajství
09:24
Velvary – Velvarští si opět připomenou starou legendu o natvrdlých vejcích a navážou na tržní tradici starobylého města. Největší zemské vajíčkové slavnosti a poctivé řemeslné velikonoční trhy se konají už tuto neděli od 9 do 16 hodin ve Velvarech.   
Kategorie: Zpravodajství
07:00
Mělnicko – V rámci festivalu Beřkovické jaro 2017 vystoupí dnes od 19.30 hodin v kostele, který je multicentrem psychiatrické nemocnice, český zpěvák Voxel.
Kategorie: Zpravodajství
06:06
Mělník - S příchodem teplého jarního počasí chtějí lidé trávit čím dál více času venku pod širým nebem. Nejlépe ve společnosti přátel. Ti, kteří mají vlastní domy se zahradami, si mohou večery zpříjemnit například zapálením menšího ohýnku a opékáním špekáčků. Co ale mají dělat lidé, kteří žijí v mělnických bytech a možnost posezení u táboráku nemají?
Kategorie: Zpravodajství
05:53
Mělnicko - K zítřejší stávce řidičů autobusů hromadné dopravy se místní šoféři nepřipojí. Lidé, kteří ke svých cestám do práce nebo do školy využívají autobusovou dopravu, se tak nemusí obávat, že by se do cíle své cesty ve čtvrtek nedostali.
Kategorie: Zpravodajství

Duben 4, 2017

16:55
Ledčice /FOTOGALERIE/ - Freestyle motokrosař Petr Pilát navštívil děti ze základní školy v Ledčicích.
Kategorie: Zpravodajství
16:31
Mělník – Služebna Městské policie se do dvou let přesune do Plavební ulice. U náměstí ale stále zůstane ohlašovna.
Kategorie: Zpravodajství
15:21
Mělník /FOTOGALERIE/ - Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová zahájila symbolicky v Mělníku celorepublikovou osvětovou kampaň - Česko svítí modře k porozumění autismu.
Kategorie: Zpravodajství