Tip: Přehledný program nejbližších kin v regionu naleznete zde.
Mekul 2017

Zpravodajství

Červen 1, 2017

09:35
Že si nejlepší fotbalisté vydělají hromadu peněz, je známá věc. I proto si mohou dovolit nákladní životní styl a drahá auta.
Kategorie: Zpravodajství
07:04
Kutnohorsko - Protikuřácký zákon platí teprve pár hodin a kuřáci, ale také majitelé barů a hospod, už hledají nejrůznější kličky, jak ho obejít. Jednou z možností může být také horká novinka, kterou na trh 1.září uvede společnost Philip Morris. Deníku to potvrdilo oddělení pro vnější vztahy tabákové společnosti.
Kategorie: Zpravodajství
06:00
Jméno Martin Fripp v Česku řadě lidí moc neřekne, byť jde o českého rodáka. Ve Švédsku je ale mnohem známější. Díky českému česneku.
Kategorie: Zpravodajství
05:38
Mělnicko – Kuřákům se od středy citelně zmenšil prostor, kde si mohou dát svou oblíbenou drogu. Nový protikuřácký zákon jim v podstatě omezil možnost kouřit už jen doma, nebo na ulici.
Kategorie: Zpravodajství
05:34
Kralupy – Poprvé se v Kralupech představí umělecký směr, který po celém světě láme rekordy návštěvnosti, a to Slam Poetry.
Kategorie: Zpravodajství

Květen 31, 2017

18:56
Mšeno, Byšice - Životní příběhy, osudy mnohdy ztrpčené těžkou dobou druhé světové války a komunismu, velké odhodlání i chuť jít dál. To byly momenty, které se objevily v příbězích tří pamětníků, jež na sále mšenské základní školy představil jeden místní žákovský tým a dva týmy ze Základní školy v Byšicích v rámci projektu Příběhy našich sousedů.
Kategorie: Zpravodajství
17:53
Minulý týden oznámili pořadatelé hudebního festivalu Slunovrat na tiskové konferenci na lodi Captain Morgan kompletní program dvou festivalových dní nové hudební akce na Benešovsku. Jako poslední byla zveřejněna účast zpěváka Mira Šmajdy, který na festivalu na břehu řeky Sázavy, zahraje těsně před hlavními koncerty písničkářů Františka Nedvěda a Xindla X svůj akustický set.
Kategorie: Zpravodajství
17:36
Mělník – Park u Domu dětí a mládeže se v neděli 18. června od 14 do 17 hodin změní na westernového městečko Šutr City aneb divoký západ na Polabí.
Kategorie: Zpravodajství
14:23
Kralupy nad Vltavou - Happening základních uměleckých škol byl na programu i v kralupském kulturním domě. Stejná setkání se pořádala po celém Česku a zapojilo se do něj 355 českých a moravských škol. Představily na něm svůj bohatý program zahrnující hudbu, tanec, divadlo, konaly se výstavy v podání mladých umělců. Vytvořil se tak tvůrčí prostor pro setkání žáků, pedagogů, rodičů a všech, kdo mají zájem o umění a kultivaci nejmladší generace.
Kategorie: Zpravodajství
10:16
Mšeno - U požárů, popadaných stromů a jiných nepředvídatelných událostí bude Jednotka Sboru dobrovolných hasičů Mšeno zase o něco dříve. A to díky novým technologiím.
Kategorie: Zpravodajství
07:00
V roce 1908 koupil ředitel obchodní společnosti Unie svažitou jižní parcelu uprostřed branických vinic. Nechal na ní postavit venkovské rodinné sídlo a přizval renomovaného zahradníka Aloise J. Kulišana, aby zbudoval zahradu. Téměř přesně o sto let později začal nynější majitel obojí kompletně rekonstruovat.
Kategorie: Zpravodajství
05:41
Mělnické Vtelno - Veteran Rallye Mělník startuje v sobotu 3. června od 11 hodin z mělnického autocampu. V Mělnickém Vtelně je pak od 11.30 hodin připravena výstava stabilních motorů a auto-moto veteránů. Letos je to už 29. ročník Veteran Car, který pořádá mělnický klub veteránů.
Kategorie: Zpravodajství
05:03
Mělnicko /ANKETA/ - Dnes je onen Den D, dnes se mnohá restaurační zařízení otřásají v základech, dnes začíná platit bezvýhradný zákaz kouření v restauracích, hospodách i barech. Co na to podniky, kde se nekouřilo už dávno? Nemají obavu z odlivu zákazníků? A jak novinku vnímá veřejnost?
Kategorie: Zpravodajství

Květen 30, 2017

18:31
Mělník – V pátek 9. června se otevřou stovky kostelů, kaplí a modliteben po celém Česku. Chystá se Noc kostelů, která veřejnosti nabídne možnost nezávazně se setkat s křesťanstvím, církví, vírou.
Kategorie: Zpravodajství
10:57
Mělník - Lidé se sluchovým postižením mohou v Mělníku, Mladé Boleslavi, Nymburce a dalších městech snadněji vyřizovat své záležitosti na úřadech práce. Komunikační bariéru pomáhá odstranit nová, zdarma poskytovaná služba Tichá linka, kterou provozuje obecně prospěšná společnost Tichý svět.
Kategorie: Zpravodajství
10:28
Mělník – Historicky první pivní festival se chystá v Mělníku na sobotu 3. června od 14 do 22 hodin. Festival malých a mini českých pivovarů pořádá spolek Světlonoška.
Kategorie: Zpravodajství
08:46
Zeptali jsme se, co si lidé myslí o protikuřáckém zákonu. Jsou pro nebo proti?
Kategorie: Zpravodajství
05:23
Neratovice – Neratovická Spolana získala od Krajského úřadu souhlas na změnu integrovaného povolení a prodloužení provozu amalgámové elektrolýzy pro výrobu chloru a louhu sodného do konce listopadu. Společnost se zároveň zavázala k následné ekologické sanaci odstaveného provozu.
Kategorie: Zpravodajství

Květen 29, 2017

19:15
Mělník - Šmoulové připravili Den pro nejmenší v mělnickém parku u domu dětí a mládeže. Šmoulí vesnička otevřela soutěže pro téměř pět stovek dětí, které soutěžily o šmoulí odměny a poukázky na atrakce, jako byl skákací hrad, mašinka nebo obří skluzavka. Odpoledne vystoupily i tanečnice z kroužku domu dětí a mládeže. Návštěvníci viděli i dvě hrané divadelní pohádky.
Kategorie: Zpravodajství
16:10
Sedmdesátá léta minulého století československým automobilovým nadšencům příliš nepřála. Nabídka aut byla samozřejmě úzká a když už jste si vybrali, ani samotné pořízení nemuselo být snadné. Našli se ale tací, kteří se s takovou situací odmítli smířit a i v náročných podmínkách si plnili svoje automobilové sny. Takoví byli i nadšenci, kteří stáli za projektem s podivuhodným názvem GIOM.
Kategorie: Zpravodajství