Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Pátrání - žádáme veřejnost o pomoc


Mělničtí policisté pátrají po muži, Jiří Slezák, nar.3.11.1973,trvale bytem  Dobřeň- Jestřebice. Adresa trvalého bydliště je však pouze formální na adrese obecního úřadu.

Na hledaného vydal Okresní soud v Mělníku příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody a příkaz k zatčení, a to za spáchání přečinů porušování domovní svobody a krádeže.

Jeho pobyt není znám. O tom, že ho hledá policie, ví.

Popis osoby:

Hledaný je 176 centimetrů vysoké střední postavy, Má šedozelené oči, světle hnědé až plavé krátké vlasy.

Máte-li informace k pobytu či pohybu uvedené osoby sdělte je, prosím, neprodleně policistům Obvodního oddělení Mšeno na tel. 974 876 750. Volat můžete také na bezplatnou linku 158.

 

Druhým mužem, po němž pátráme je Jan Brožíček, nar. 19.10.1968, trvale bytem Praha Vršovice. Policisté Obvodního oddělení Kralupy nad Vltavou  pátrají po jeho pobytu, neboť se na adrese svého bydliště nezdržuje a pátrání po něm je zatím bezúspěšné.

Devětačtyřicetiletý  muž neplatí od června roku 2013 výživné na svou nezletilou dceru. Za více než čtyři roky dluží na výživném téměř 60 000,- Kč.

Popis osoby:

Hledaný je zdánlivého stáří kolem 50 let. Má 175 až 180 centimetrů vysokou střední postavu, hnědé oči, hnědé rovné vlasy.

Informace k pobytu uvedené osoby přivítají policisté z Obvodního Oddělení Kralupy nad Vltavou na tel. 974876710. Využít můžete i v tomto případě tísňovou linku 158.

 

 

por. Mgr. Markéta Johnová
tisková mluvčí P ČR Mělník
P ČR Mělník

PřílohaVelikost
patrani1.jpg5.99 KB
patrani2.jpg7.1 KB


Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Tak ten druhý (alimentář


Tak ten druhý (alimentář Brožíček) , to je pěkný břídil . Dluží  "jen" 60 litrů a už ho nahánějí .

To moje EX , dluží na alíkách přes 200 litrů a vesele si pobíhá po Mělníku a okolí . (pokud by jí přejel vlak , či "něco jiného" , gratulace prosím sem na Mělníček , zatím čekám 12 let... )

Nikdo a nic s ní nehne , dostává za toto pouhou podmínku , a i v podmínce stejně neplatí , tak dostala další podmínku a stejně nic se neděje . To vše za přispění zdejší "sociálky" , která se nazývá OSPOD . (právní ochrana dětí) Jedno velký kulový , žádná ochrana , udělají Ty , Ty  , Ty a to je celé . Místo toho aby jí z titulu svého úřadu honili po soudech , tak jí ještě chrání celé ty roky a všechnu odpovědnost hází na mne . Ona se vykloubí že "nemá" OSPOD jí to sežere a ještě jí polituje jaká je chudinka , vždyť ona se tááák snaží , ale nejde to .... ( to že 12 let nemaká je nezajímá) . Ikdyby děti spaly na slámě , tak pokud bude čistě podestláno , je vše OK . Zkrátka úřad k  HOVNU !!!

Udělat toto chlap , dávno sedí a jentak nevyleze , a ať mi někdo řekne že to není pravda ...