Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Bowling Ludmila 2017

Ondřej Havelka a Melody Makers v Kulturním centru Mělník

25/10/2017 - 19:00
25/10/2017 - 21:00
iCal
 

Příznivci swingu zpozorněte! V Mělnickém kulturním centru vystoupí jedinečný Ondřej Havelka a jeho Melody Makers. Již ve středu 25. října od 19 hodin.

Havelka se svou kapelou přijíždí do Mělníka s novým pořadem Bude to jinak! A co bude jinak? Po jubilejní show u příležitosti dvacátého výročí existence bandu s názvem „Nás to tady furt baví“, který se setkal s velkým ohlasem, přichází nový pořad, který obsahuje premiérové kusy, ale i prověřené hity, které si diváci žádají. 

„Znovu se tedy budeme společně radovat ze swingových kusů žhavých i sladkých, v každém případku však uchu lahodících a za srdce beroucích,“ zve sám Ondřej Havelka diváky na show, která sleduje typické dobové způsoby, počínaje kostýmy  účesy a celkovou režií představení konče.

Pokud si chcete poslechnout autentickou interpretaci populární hudby z období let třicátých až čtyřicátých, neváhejte už ani minutu. Sál je téměř vyprodaný a zbývá jen několik málo posledních vstupenek. Ty si můžete zakoupit v pokladně Městské kulturního centra nebo v turistickém informačním centru. Využít můžete i nákup přes internet. Cena vstupenky je 440 Kč.

Orchestr Melody Makers hraje ve složení:

Juraj Bartoš – trubka, kapelník
Michal Krása – trubka
Jiří Patócs – trubka
Michal Plecitý – trombon

Petr Tichý – kytara
Jiří Pípa Novák – jazz-band
Miroslav Lacko – piano
Petr Vlášek – kontrabas

Pavel Jordánek – altsaxofon, klarinet
Martin Tříska – altsaxofon, klarinet
Jan Tříska – tenorsaxofon, klarinet
Bedřich Šmarda – tenorsaxofon, barytonsaxofon, bassaxofon, klarinet

Martin Zbrožek – housle
Jiří Sládek – housle

PřílohaVelikost
Ondřej Havelka a Melody Makers.jpg44.45 KB