Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Pronajmu rekonstruovaný byt 3+1

Pronajmu dlouhodobě částečně rekonstruovaný byt 3+1 , část Sportovní, v Mělníku. Rozloha 78m2, okna na obě strany, u obývacího pokoje a kuchyně velký balkon. Nová plastová okna, vymalováno, plovoucí podlahy v celém bytě. V dětském pokoji nová šatní skříň a koberec.  Nová kuchyňská linka, k dispozici 7 let stará stříbrná lednice, v koupelně pračka, nové dveře do pokojů, jinak nezařízeno, koupelna původní, ale ve velmi dobrém stavu. Novější vana a umyvadlo, nová dlažba Byt je velký, světlý, nádherný výhled do okolí.  V domě kolárna a kočárkárna. Byt uzavíratelný na separátní chodibčce s dalšími dvěma byty (velmi slušní sousedi), kde si jde dát botník, či nechat kolo.

Jen nekuřákům, slušným lidem, bez zvířat, jen lidem s pravidelným příjmem (zaměstnáním) Možnost pronájmu od 1. ledna. Jen opravdu slušným lidem, Požaduji nájem 8000 plus zúčtovatelné poplatky (u dvou lidí se vejdou do 4500 plus elektřina na nájemce, více osob - poplatky větší, ale dle reálné spotřeby). Vratná kauce dva nájmy. Realitky prosím nevolat. Tel. 602200445.
Komerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 Zájem o byt


Dobrý večer měla bych s kamarády zájem o pronájem Vašeho bytu,pokud je stále volný poprosím Vás o více info. Předem děkuji Bossanyiová