Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.
Muzeum M

Pronájem 1+kk Mělník

Nabízím pronájem bytu 1+kk (28 m2) v rezidenčním areálu "mlýn". Byt je částečně vybavený, po kompletní rekonstrukci, ve 3.NP, k dispozici od srpna 2020. Lokalita Mělník - Staré Rousovice. Nájemné 8.000,- + poplatky 2.000,- + 16 tis. kauce.

Okna situována na sever a východ. Dům po kompletní rekonstrukcí a veškeré rozvody i společné prostory jsou nové. V bytě pak nová plastová okna, dveře i zárubně z masivu, nové omítky, plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Kuchyňská linka v nadstandardním provedení, vybavena  kombinovaným sporákem s troubou, lednicí a digestoří.
Podlahové elektrické vytápění řízené termostaty se samostatnými okruhy pro obytnou část a koupelnu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou, a navíc úsporným topením (žebřík), které lze v letních měsících využít třeba jako sušák na prádlo. Výhodný 20 hodinový noční tarif. V nájmu zahrnuty poplatky za odpady, sdílený internet, STA a pravidelný úklid společných prostor.

Bezproblémové parkování, klidná lokalita, nezáplavová oblast. Dobrá dostupnost - stanice MHD 150 m. V okolí restaurace, 10 min pěšky Penny, ostatní občanská vybavenost ve městě.

Další foto a bližší informace na tel. 737 373 100.

Nabídka platí do smazání.

PřílohaVelikost
P1060632a.JPG492.14 KBKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.