Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Pronájem 1+1 Mělník

Nabízím pronájem bytu 1+1 (37 m2) v rezidenčním areálu "MLÝN Rousovice". Byt je po kompletní rekonstrukci, částečně vybavený, ve 3.NP, ihned k dispozici. Lokalita Mělník - Staré Rousovice. Nájemné 8.500,- + poplatky 2.000,- + 17 tis. kauce.

Okna situována na západ. Dům po kompletní rekonstrukci a veškeré rozvody i společné prostory jsou nové. V bytě pak nová plastová okna, dveře i zárubně z masivu, nové omítky, plovoucí podlahy, v koupelně dlažba. Kuchyňská linka v nadstandardním provedení, vybavena  kombinovaným sporákem s troubou, lednicí a digestoří.
Podlahové elektrické vytápění řízené termostaty se samostatnými okruhy pro obytnou část a koupelnu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, pračkou, a navíc úsporným topením (žebřík), které lze v letních měsících využít třeba jako sušák na prádlo. Výhodný 20 hodinový noční tarif. V nájmu zahrnuty poplatky za odpady, sdílený internet, STA a pravidelný úklid společných prostor.

Bezproblémové parkování, klidná lokalita, nezáplavová oblast. Dobrá dostupnost - stanice MHD 150 m. V okolí restaurace, 10 min pěšky Penny, ostatní občanská vybavenost ve městě.

Bližší informace na tel. 737373100, další foto zde https://www.facebook.com/media/set/?vanity=reality.finance.odhady&set=a.693176824687353.

Nabídka platí do smazání.

PřílohaVelikost
P1060612a.JPG538.49 KBKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.