Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.
Nova mostarna Terrami

Pronájem 1+1 Mšeno

Nabízím pronájem bytu 1+1 (cca 37 m2) s komorou (2 m2) v RD v centru Mšena. Byt je částečně vybavený, po kompletní rekonstrukci, ve 2.NP, k dispozici ihned. Nájemné 8.500,- + poplatky 2.000,- + 15 tis. kauce.

Byt se skládá z obytné kuchyně, ložnice, koupelny s WC a komory umístěné na pavlači vedle bytu. Dům prochází kompletní rekonstrukcí a veškeré rozvody i společné prostory budou brzy nové. Aktuálně je k dispozici kryté posezení s grilem ve dvoře objektu. V bytě nové omítky, rozvody, vinylové podlahy a dlažba. Kuchyňská linka v nadstandardním provedení, vybavena  sklokeramickou deskou, digestoří se světlem, vestavěnou troubou, lednicí s mrazákem. Nové sociální zařízení vč. prostorného sprchovací koutu. Dalším vybavením je dvoulůžko a krbová kamna. Vytápění designovými infra panely řízenými termostaty se samostatnými okruhy pro každou místnost i koupelnu.  Okna situována do ulice na východ. V poplatcích zahrnuty zálohy na ele, vodu a odpady.

Parkování u domu, výhodná lokalita, dobrá dostupnost do Mělníka, Mladé Boleslavi i Prahy. Ve městně velmi dobrá občanská vybavenost a sportovní vyžití.

Další foto a bližší informace na tel. 737 373 100.

Nabídka platí do smazání.

PřílohaVelikost
IMG_6559.JPG508.2 KB
IMG_6564.JPG548.16 KB
IMG_6571.JPG472.18 KBKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 nabídka užívání zahrádky v Mělníku


Nabízím k užívání část zahrádky v Mělníku ( cca 400 m2). Nestíhám. 

kontakt na: [email protected]