Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Vloupání do obchoduPolicisté z obvodního oddělení PČR Mělník zadrželi dne 17. dubna 2011, v odpoledních hodinách v prostorách obchodního domu na Mělníku, ulice Vodárenská muže, který překonal oplocení o výšce 3,25 metru, toto poškodil a poté vnikl do prostor obchodu, kde následně odcizil různé druhy pečiva  a tyto posléze zkonzumoval. Obchodní dům si škodu na potravinách vyčíslil pouze na částku 90,- Kč.

Přesto, čtyřiadvacetiletý mladík nebyl policistům neznámý. Již dříve byl za obdobnou trestnou činnost odsouzen a potrestán a to naposledy v prosinci roku 2010. Jak vidno, vůbec se nenapravil. Proto si nyní od policistů převzal sdělení podezření pro trestný čin krádeže, za který mu jako v předešlém uvedeném případě hrozí trest odnětí svobody v rozmezí šesti měsíců až tří let. Další šetření šetření je vedeno na svobodě.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 zlodějina a ZLODĚJINA


Když tak prohlížím částku,o kterou se jednalo napadá mě,že oproti našim velkým dojičům státní pokladny(Kožený,Gross,....)je toto takový čajíček.S tím rozdílem,že tento pachatel bude zcela jistě trestán nebo s ním vedeno možná přestupkové řízení.Příklad toho,jak v malém se v našem státě krást nevyplácí.Teď mě napadá storry na Britských Listech,kde kvůli nezvážené cibuli zákazníka v supermarketu v hodnotě 2,80(!) byla do prodejny povolána eskorta jak na Divokém Západě.No hlavní je,že naše zlodějské "velké ryby" mají na svou činnost klídek a záda jim kryjí další vysoce postavení,kteří jsou v tom namočení s nimi.Pěkný to jsme Absurdistán!Že samotný zásah a výjezd policie k těm krádežím stál stát více než čorka samotná je zřejmé.