Úprava práv na Mělníčku | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Staňte se redaktorem! Přidejte se k našemu teamu!
Zhudebnele leto

Úprava práv na Mělníčku

Od dnešního dne může každý registrovaný uživatel vkládat upozornění na zajímavé akce, články, zajímavosti a další informace.

Vložená informace se na stránkách nezobrazí okamžite, ale bude čekat ve frontě na schválení. 

V případě jakýchkoliv dotazů se ptejte zde v tomto fóru, či na email [email protected] 

Nápady na vylepšení předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele milk

2 Vynikající !


Velmi ocenuji tyto stránky,jediné v republice a určené pro sklerotiky.Většina zpráviček je starších než jeden rok.Já,který si nepamatuji co jsem měl minulý týden k obědu,zjišťuji jaká před rokem byla kulturní akce,která ulice byla uzavřena,kde netekla voda a jiné kvalitní zprávy.Zase na druhou stranu,kdyby tyto časově omezené zprávy někdo smazal,co by tu zbylo?

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

2.2 tak piš sám


hromady aktuálních, regionálně zaměřených, a skvěle vypravených zpráviček. TEAM Mělníček ti budou vděčni a uživatelé taky.

Co ti tu chybí? Třeba někdo ví, jak tyto informace získat a po tvém podnětu je sem přidáme Smiling

(zatím to totiž spíš vypadá tak, že jsi přišel nový na nějaké stránky, prohlídl jsi si je, a teď jsi je veskrze peprně okomentoval. to je samozřejmě také záslužné, ale ke "zlepšení" Mělníčku to jistě nepovede. ale kdybys měl nějaké konkrétní tipy, tak se tím třeba někdo zabývat bude..)

což tedy platí pro všechny, kdo jdou kolem Smiling

Obrázek uživatele milk

2.2.1 Jednoduché


Pro pochopení:Časově omezená zpráva informuje,že "tehdy a tehdy" bude "to a to".V  momentě když "to a to"už bylo,je tato zpráva zbytečná.Jestli-že ji chcete nechat ve vašem "archivu",měla by se doplnit o informace jak zmíněné "to a to"proběhlo,s jaký výsledkem,co příště zlepšit a tak dále.

Jinak ti ŽELVIČKO přeji opravdu hromady aktuálních,regionálně zaměřených a skvěle vypravených zpráviček.Takže si počkám a až budu chtít,tak jako jsem přišel,tak odejdu.Jako bych šel jen kolem.  

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

2.2.1.1 ironie


možná moje ironie byla více než nemístná, omlouvám se ..

osobně myslím, že každý pochopí, že akce, u které je napsané datum 17.11.2007, se už konala, pokud je dnes 19.11.2007. ale máš určitě pravdu v tom, že když by to tam bylo napsané, tak by se nic nestalo. souhlasím s tebou. naopak si nemyslím, že by staré akce měly mizet - je spousta lidí, kteří se aspoň dozvědí, že se v Mělníku něco událo a budou se pídit po tom, zda se něco podobného zase nebude opakovat.. 

je to vše, co ti na Mělníčku vadí?

Obrázek uživatele milk

2.2.1.1.1 Nevadí


Já vedu debatu i na "celostátních"stránkách a jsem toho názoru,že text musí být ostrý jako břitva,aby zaujal,vyprovokoval a rozvířil poklidnou hladinu.

2.2.1.1.1.2 Nejasné milk


Milé MLÍČKO, pokud sis všimlo, Mělníček.cz funguje na bázi dobrovolnictví. Pokud chceš srovnávat s celostátem, pak musím říct, že jsi vedle jak ta jedle. Tady nejsou placení redaktoři, tady jsou dobrovolní přispěvatelé. Jak se už možná klišovitě (leč velmi trefně) říká, kritizovat umí každý, přiložit ruku k dílu je trochu moc velká nálada, viď, lenoro. A jestli chceš, aby byly pravidelné zprávy z akcí, můžeš si na to ten čas najít a pro nás ostatní je připravovat. Všechny nás to jistě potěší. Jinak díky všem, kteří sem info o akcích dávají. O kolika že jsi nám řeklo ty? Kolik jsme od tebe viděli zpráv z akcí nebo článků o čemkoli jiném? Nějak mi tahle informace unikla. Takže jestli se chceš navážet, tak bys opravdu mohlo rovnou pokračovat ve své cestě dál, a fakticky bys tady vůbec nebylo. To by bylo asi úplně nejlepší. A ještě k té ostrosti. Ty, co vedeš debaty i na celostátních stránkách, text nemusí být nutně jako břitva. Text musí být postaven na něčem nosném, jako jsou třeba pilíře. A ten tvůj na ničem nestojí, sorry. Ani není vlastně ničím zajímavý. Že mne musel zaujmout, když na něj reaguju? Trochu jsem si loknul a tys mě nakrklo atakem Želvičky, která spíš než black milk má jistě ráda nějaký lepší pitíčko. Adios a šťastnou cestu do dalších diskuzí spíše na celostátních úrovních! Spánembohem...už jste zdravil!

Obrázek uživatele milk

2.2.1.1.1.2.1 OO7


Napsal jsi toho opravdu dost a má to nosné pilíře .Potrefená  husa nejvíc kejhá.

2.2.1.1.1.2.1.1 hehe


Hehe, tak zatim tady plkas nejvic ty a uplne o nicem Eye-wink To fakt nema cenu. Nadobro ukoncuji nasi korespondenci. Jen o jedno vas prosim, nepiste mi a pokud mozno nepiste vubec. S pozdravem Ladislav Stroupeznicky.

Obrázek uživatele milk

2.2.1.1.1.2.1.1.1 Komediant


Ladislav Stroupežnický,který vystupuje pod přezdívkou Ondřej Tichota.No zkrátka bohém

2.2.1.1.1.2.1.1.1.1 nepochopil


Zdá se, že ani vy, tak dobrý dramatik, jste moji hru Čechové na Řípu nepochopil.

Obrázek uživatele steny

2.2.1.1.1.1 nepracuješ ty náhodou v


nepracuješ ty náhodou v blesku?

Obrázek uživatele milk

2.2.1.1.1.1.1 Elektrovýboj


Nevím,jak bych mohl pracovat v blesku a nepracuji ani v Blesku

Obrázek uživatele steny

2.2.1.1.1.1.1.1 áááha tady má někdo


áááha tady má někdo 0,000123% humoru, to sem nevěděl, přijměte mou hlůůůbokou omluvu vaše veličenstvo

Obrázek uživatele milk

2.2.1.1.1.1.1.1.1 Jeho Blahorodí


Když máš tak přesný humoroměr,tak kolik to ukazuje tobě?

Obrázek uživatele raist

2.1 re: Vynikajici !


Spis jsi nepochopil, ze stare zpravy tu jsou proste jako v archivu, nemame zadny duvod je mazat. Proc by napr. blogger mel mazat svoje stare clanky?

Doporucuji ti cist jen uvodni stranku, kde jsou ty aktualni veci a nepoustet se do hlubsich akci Smiling

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 nejenom pro tdoudu - zveřejňování článků


ono se to tu řešilo dříve, tak to dávám na titulní stranu, aby se to oživilo i pro ty, kteří tu třeba tenkrát ještě nebyli. jinak mám ve svým profilu icq kontakt, a když byste někdo napsali článek a chtěli ho zveřejnit "TEĎ HNED VČERA BYLO POZDĚ", tak mi napište do icq, když budu u počítače, tak se na to kouknu.

Smiling

a - chtěla bych osobně říct: díky všem, kdo píší! (ať už s nimi souhlasím nebo ne)

1.1 Úprava zveřejněného článku


Mám ve svém zveřejněném článku několik chyb, překlepů atp. které bych chtěl opravit. Jak jsem vypozoroval, tak pokud to teď udělám, tak článek z webu zmizí do nového schválení. Nešlo by to nastavit tak, že by do schválení zůstal článek původní a po schválení se objevil ten opravený?

Takto se nedají dělat ani kosmetické úpravy v článku, který je řekněme aktuální s živou diskuzí pod článkem. Také bych chtěl článek doplňovat o nové informace. V případě toho radaru mi přijde užitečné mít všechny informace na jedné stránce, než psát nové články ke stejnému tématu.

Jinak děkuji za rychlé reakce.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1.1.2 překlepy


na překlepy kašli, nebo je oprav v době, kdy je prokazatelně někdo z adminů u počítače a požádej o rychlé znovuzveřejnění, a nové informace přidej k článku jako komentář Smiling

Obrázek uživatele raist

1.1.1 re: Úprava zveřejněného článku


Preci jen, autor by si mel clanek pred uverejnenim nekolikrat projit a byt si jisty, ze je bez chyb a kompletni.

Ale jinak tento problem vychazi ze samotneho systemu a take bych ho rad odstranil, lec to zatim nejde.

Budeme to resit, neboj :)