Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Bowling Ludmila 2017

Nehodu zavinil opilý řidič


Devatenáctého ledna letošního roku došlo na Mělníku, ulice Řípská, po osmnácté hodině, k dopravní nehodě mezi osobním automobilem Mazda 2, který řídil čtyřiadvacetiletý cizinec a vozidlem Škoda Felicia, za jehož volantem seděla čtyřiačtyřicetiletá žena.

K nehodě došlo tak, že řidič přijížděl se svým vozem po uvedené ulici ve směru od vlakového nádraží a před vlečkovým přejezdem chtěl odbočit vlevo z hlavní komunikace ke sportovní hale. Přitom nedal přednost protijedoucí škodovce a došlo ke střetu mezi pravou přední částí vozu Mazda a pravou přední částí škodovky.

Při události naštěstí nedošlo ke zranění osob. Škoda na vozidlech byla na místě odhadnuta na částku cca 70 000,-Kč. V rámci vyšetřování se řidiči podrobili dechové zkoušce, u řidičky byla negativní, ale u cizince naměřil přístroj Dräger pozitivní hodnotu 1,91 promile alkoholu v dechu.

V nejbližších dnech sdělí mělničtí policisté nezodpovědnému řidiči podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který lze v tomto případě uložit trest odnětí svobody až na tři léta, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní stíhání je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství