Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
Bowling Ludmila 2017

Dopravní situace v ulici Ovocná

Otevřený dopis vedení kraje, vedení a zastupitelům města Mělník.

Vážená paní hejtmanko Středočeského kraje paní Jaroslavo Pokorná Jermanová,

Vážený pane starosto Mělníka pane Ctirade Mikeši ,

Vážení zastupitelé města Mělníka,

Na základě jednání  zastupitelstva a neadekvátních odpovědí na místě ze dne 22.5. jsme se rozhodli jako dotčení obyvatelé žijící v diskutované lokalitě ulice Ovocná, sepsat formou otevřeného dopisu, žádost o

Trvalé vyřešení dopravní situace v ulici Ovocná.
Tato problematika je otevírána v posledních letech již několikrát a stále není vyřešena uspokojivě pro místní obyvatele.

Stávající stav:

  • V současné době je to  jediná obslužná komunikace pro domy v této lokalitě, jejíž dopravní kapacity jsou již nyní hraniční. Silnice nemá chodníky a je využívána i chodci (dospělí i děti) jako komunikace. Vede zde i značená turistická stezka. Pro složky záchranného systému do této lokality je to jediná přístupová cesta.

 

Situace, kterou nechceme připustit:

  • Zvýšení dopravní zátěže ve spojitosti s uvažovanou stavbou rodinných domků
  • Zvýšení dopravní zátěže později ve spojitosti s jejich obydlením
  • Zjednosměrnění ulice a následně tak zvýšení průjezdů na nechráněném železničním přejezdu „Kamenné závory“ a následný špatně řešený výjezd na komunikaci Českolipskou
  • Zhoršení přístupnosti záchranných složek

Navrhované řešení:

  • 1/ Stavební činnost pro stavbu rodinných domků bude vedena ze silnice 1/9
  • 2/ Následná obslužnost pro tuto novou obytnou zónu bude také vedena z 1/9
  • 3/ Do ulice Ovocná umístění dopravní značky „Průjezd zakázán“
  • 4/ Umístění zpomalovacích prahů na obou koncích ulice Ovocná
  • 5/ Zachování obousměrného provozu, z důvodu již vybudovaných vjezdů do soukromých objektů.

Podpisy celkem 63 osob (cca 96% obyvatel ulice)  cca 100% vyjádřilo souhlas se zásadními body

Bod 1 - ANO 63 osob, Bod 2- ANO 63 osob, bod 3 - ANO 63 osob, bod 4 - NE 44 osob, bod 5  - Ne 1 osoba

Kontaktní osoby:

Martin Piechowicz, Ovocná 3711, tel.: 602200143
Barbora Horešovská, Ovocná 1553/5, tel.: 603485193, mail: horesovskab@gmail.com

 Město

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 zpomalovaci pruhy si dejte


zpomalovaci pruhy si dejte pred skolu vy chytraci a jednosmerku by taky vymyslel jen blbec,nejspis pod vlivem u sklenicky s panem starostou Smiling

2.1 Dobrý Starosta


Starostu by jste neměli urážet. Byl to on kdo nenechal město na holičkách o povodních. Hasiči a ostatní záchranáři město nezachránili, bez ně by byli v prdeli. Všichni jste zapomněli? Bóže tak byl na jednou na degustaci a mírně se opil jak sám přiznal, nic více a tudíž nemohl být silně opilí a  vy z toho děláte bůh ví jakou tragédii. Pan starosta si to může dovolit, protože nebýt jeho, tak město je 100 let za opicemi. Kdyby tu žili normální lidi, tak se na tu škodu i složej  a zaplatí to za svého starostu,ale tady jsou jen troubové a závistivci.  A ono když  jste vyčerpaný a berete např. léky a dáte si dvě skleničky, tak to bude vypadat, že jste moc opilí. Doufám, že až se ukáže, že v krvi měl jen malé množství alkoholu, že se mu všichni omluvíte. Měli by jste se potom silně stydět. Už jsem nemohl číst ty nechutné poznámky a lži na starostu. Je to velký demokrat, díky němu budeme mít na Mělníku poprvé lidové hlasování - referendum a budeme rozhodovat my občané, zda se to obludné komunistické monstrum zbourá.  Vyprovokovali mě to si zde založit účet a napsat co si myslím já a většina Mělničáků a né jen hrstka chytráků zde na Mělníčku.

2.1.7 starosta pro smích


tak na běžkách v sobotu bylo k vidění několik masek napodobující starostu Mikeše a to že si z něho dělají prdel místní i přespolní mě jako mělničáka opravdu sere. Jestli si tady "nějaký realista" chce vybrečet srdíčko, že chudák starosta si to nezaslouží, tak budiž, ale je to mimo mísu. Až vám podobný hovado v opilosti přejede dítě tak určitě nebudete řešit co je zač a jaký má zásluhy, prostě ho budete hned šacovat za vožralý hovado. Takový hovada na radnici NEPATŘÍ!!!!!

2.1.7.2 starosta zůstane


Vážení,

Můžete prskat jak chcete, neumíte pochopit, že starosta Mikeš  je nenahraditelný! Zastupitelé za Mé Město starostu podrží a zřejmě i zbytek koalice, jsou to slušní lidé. Naštěstí budou rozhodovat demokraticky  zastupitelé a né uřvaný lid, to jsme tu měli vážení 40 let za komančů. Starosta ještě není odsouzený a platí Presumpce neviny !!!!. Tak proč by měl vlastně odstupovat.??. A ti co si dělali srandu ze starosty na Jizerské 50, jsou naprosto ubozí a je mi z nich zle, ale přežuju to já i starosta a většina Mělničáků s nadhledem.

 

 

2.1.7.2.4 realisto ...


REDAKCE: Obsah příspěvku byl odstraněn. Prosíme o dodržování základní slušnosti.

2.1.7.2.4.1 Vážená redakce


No , pokud půjdem do důsledku , nejsem jediný kdo tu použil "ostřejší výraz" , ale budiž , mažte to ...

A k té základní slušnosti , je vidět , že ji musí dodržovat jen někdo , páč ten kdo by měl učinit základní krok k slušnému chování a jít vzorem ostatním se chová tak , jak se chová . Takže se mi nedivte , že se chovám tošku mimo zdejší bonton , ale pořád nedělám takové prasárny a ani se k nim nesnížím , jako ten pán co má být vzorem všem ...

A nebýt těch prasáren ze strany toho pána , který evidentně nemá žádný charakter , tak by se tu neřešilo jeho chování ale třeba výstava papoušků a tam , jak jistě uznáte , netřeba hrubých výrazů ...

 

realistovi : na svém trvám a co jsem napsal a smázli to , tak Vám to napíši asi takto :

Nemáte zdravou "merdu" (latinsky) , přeložte si to ...

2.1.7.2.3 Zastupitelé demokraté


Tak to jsou naši zastupitelé, kterí mají rozhodnout o tom zda je na Mělníku možné, aby starosta služebním autem v opilostí páchal dopravní nehody a ujel od nich.

• Vilém Kraus, radní,
tel.: 603 894 805,
e-mail: enotrion@seznam.cz
• Petr Limprecht, radní,
tel.: 315 635 185,
e-mail: p.limprecht@melnik.cz
• Ing. Martin Legner, zastupitel,
tel.: 724 180 576,
e-mail: martin.legner@sck.izscr.cz
• Stanislav Kotek, zastupitel,
tel.: 777 700 121,
e-mail: kotek@wendy.cz
• MUDr. Jan Leicht, zastupitel,
tel.: 603 880 431,
e-mail: Jan.Leicht@nemocnicemelnik.cz
• Kryštof Marounek, zastupitel,
tel.: 606 456 261,
e-mail: krystofmar@seznam.cz
• Jiří Kašparec, zastupitel,
tel.: 777 110 450,
e-mail: kasparec@melnickazelen.cz
• Stanislav Barda, zastupitel,
tel.: 728 781 740,
e-mail: standa.barda@seznam.cz
• Rudolf Kraj, zastupitel,
tel.: 608 967 237,
e-mail: mlaticka1@seznam.cz
• PhDr. Mgr. Petr Volf, 2. místostarosta,
tel.: 315 635 116,
e-mail: p.volf@melnik.cz
• Rudolf Fidler, zastupitel,
tel.: 605 153 209,
e-mail: rudolf.fidler@seznam.cz
• Bc. Robert Šlégl, zastupitel,
tel.: 608 282 811,
e-mail: slegl.r@gmail.com
• JUDr. Petr Kowanda, zastupitel,
tel.: 777 666 393,
e-mail: kowanda@seznam.cz
• Petr Patera, zastupitel,
tel.: 724 812 361,
e-mail: ppatera@centrum.cz
• Zbyněk Šnajdr, zastupitel,
tel.: 603 813 772,
e-mail: zbynek@snajdrstav.cz
• Mgr. Milan Schweigstill, 1. místostarosta,
tel.: 315 635 102,
e-mail: m.schweigstill@melnik.cz
• Mgr. Ondřej Tichota, DiS., radní,
tel.: 605 725 385,
e-mail: ondrej.tichota@seznam.cz
• Alena Herinková, zastupitel,
tel.: 605 234 332,
e-mail: alenaherinkova@seznam.cz
• MUDr. Marie Housková, zastupitel,
tel.: 602 277 428,
e-mail: mudr.houskova@seznam.cz
• PhDr. Ilona Němcová, radní,
tel.: 608 313 336,
 

2.1.7.2.3.2 TOP09


Tak uvidíme jak kdo bude hlasovat. Myslím, že to bude hodně roztříštěné. Jedině Topka bude jednotná,asi bude pro??,jelikož má své hodnoty ,ale vzhledem k tomu že někteří zastupitelé prý tam nebudou a nebo se nezůčastní hlasování to vidím tak 50:50. Přitom opravdu není co řešit, bohužel úspěšný starosta provedl něco co neměl a je trestně stíhaný a nemůže dle pravidel chování zůstat. Teď to bude o rovných páteřích a o tom, kdo káže vodu a pije víno. 

2.1.7.2.3.2.1 Hlasování o budoucnosti pana starosty Mikeše


Při pondělním jednání ZM chce nechat pan starosta Mikeš hlasovat o své budoucnosti. Nyní již veřejnost ví, že je pan Mikeš za svou jízdu pod vlivem alkoholu trestně stíhaný. Protože se však bojí, tak nechce rozhodnout sám, ale chce se schovat za "rozhodnutí ZM". A zde je určitě na místě otázka, zda zastupitelé na tuto hru pana Mikeše přistoupí? Každopádně podle rozložení hlasů v ZM je jedna věc jasná - pokud se hlasovat bude, tak rozhodnou hlasy pana Schweigstilla a jeho kolegů. Alespoň se jasně ukáže, jestli vystupování pana Schweigstilla v opozici s důrazem na morálku a zásadovost, bylo z jeho strany myšleno vážně, či nikoliv.

 

JD

 

2.1.7.2.3.2.1.1 Hlasování o budoucnosti pana starosty Mikeše


p. Mikeš je trestně stíhaný a chce po zastupitelích, aby mu odhlasovali generální pardon. Tedy že v našem městě bude  pro funkci starosty jednou pro vždy pardonováno páchání trestných činů. Ten člověk je neskutečně arogantní a bezohledný. Slyšel  jsem že mnozí zastupitelé se chtějí 26.6. omluvit. Lidi nechoďte tam nikdo! p. Mikeš si může na svou beztrestnost vydat sám glejt. Sám čin spáchal, sám se vyviní.

2.1.7.2.3.1 Zastupitelé


Mně přijde strašně skličující, že se bojíme, že mezi 21 zastupiteli se nenajde alespoň 11 slušných morálně normálních lidí, co starostu odvolají. Tady přeci nejde o žádnou politiku nebo mstu atd.,ale o  kredit normálního slušného člověka a jeho hodnoty, když už ho nemá starosta Mikeš. Komunální politici, prý mají největší podporu veřejnosti, proboha to se máme jich  jako  prosit o slušnost. Za rok budou volby a zase nám budou slibovat hory doly, už jsem pochopila, proč se říká, že politika je žumpa. Snad bude Mělník vyjímka a ukáže se , že na tom zas tak špatně tady nejsme.  

2.1.7.2.3.1.2 Zastupitelé


Když jsem si četl jména zastupitelů vážně nevím kdo znich by mohl podpořit p. Mikeše. Četl jsem stanovisko Rudy Kraje bylo jasné a ferové. Četl jsem i Petra Volfa hmmm od toho jsem očekával kultivaci mělnické komunální politiky. Je to slušný chlap jen se dostal do špatné party přesněji nechá se moc ovlivnovat a manipulovat.

Držim palce a podporuji Ty zatupitele kteří se zachovají statečně a nedovolí, aby včele našeho města stála karikatura starosty s které si budou všichni tropit posměšky.

2.1.7.2.3.1.1 Limprecht zastupitel "MÉ Město" a jeho slova


 

 

Jsem také zvědavá jak to ze starostou dopadne, snad dojde k odvolání, ať Mělník je považované za město, kde se politikům netoleruje takové strašné chování nikomu. Synovec mě upozornil na toto video a po shlédnutí musím přiznat, že zastupitel a jeho trenér Taekwonda Petr Limprecht by měl  hlasovat pro odvolání starosty. Pracuje na  Městské policii a má na starosti prevenci města. Nevěřím , že popře celou svou životní filosofii pro jednoho opilce i když jím je jeho kolega z uskupení MÉ Město starosta Ctirad Mikeš. Doufám, že se tedy zúčastní zasedání  a nevymluví  zbaběle  jako někteří jeho kolegové. Takže se domnívám, že ti kteří nevěří , že dojde k odvolání  a hází všechny  zastupitele do jednoho pytle se mýlí a to je jen dobrá zpráva pro slušné občany. Starosta Mikeš ho jednou zmínil jako svého nástupce. Dokonce se domnívám, že pokud to nějak starosta přežije a zůstane, tak s touto filosofií Petr Limprecht nemůže být po boku starosty na jedné lodi a místo Radního a uskupení MÉ Město opustí. To bylo ukázkové, jak se mají slušní lidé a politik  k tomu postavit.Neumím si představit něco jiného, to by pak člověk nemohl nikomu už věřit,ani takovým váženým lidem jako je on..

Zde odkaz na velice zajímavé video a kde se jeho slova hodí k nastalé situaci hlaví slovo "Morálka" :

http://www.dikytrenere.cz/deti-motivuje-jednonohy-bojovnik-rika-trener-taekwonda-limprecht

2.1.7.2.2 Starosta je vinen


Pane, o jaké nevině píšete to že se trestný čin stal je zřejmé z  veřejného doznání  Mikeše. Soud nebude řešit otáku viny, ale výši trestu.  p. Mikeš si snad ani neuvědomujeje, že hlasováním zastupitelstva nekončí jeho veřejné ponížení. Co u soudu? Starosta Mělníka u soudu pěkné sousto pro media. Hmmm a trest zakaz řízení asi jeden rok dále terst s odloženým nástupem do vězení. Nebo veřejně prospěšné prace hmm starosta v oranžové vestě s pometlem. No nezávidím soudci, který to dostane na stůl. Vážení zastupitelé jste si vůbec vědomi jakému příkoří úřad starosty vystavíte!  Mikeš je v nepodstaná a snad i brzy zapomenutá figura, ale úřad starosty je !věčný!.

2.1.7.2.1 tomu se nedá věřit


Vaše slova "Tak proč by měl vlastně odstupovat.??" zní jako z jiného světa. Vy na jeho chování nespatřujete nic amorálního??? Přijde Vám, že to co udělal je v souladu s chováním slušného člověka?? Nic tu není divnýho?? Musíme čekat na pravomocné rozhodnutí soudu??

Přijde Vám tolerance takový prasečiny jako normál, co berete s nadhledem??? Vy jste buď sociální negramot a nebo paladin z uskupení Mé město, nic jinýho mě nenapadá. (možná ještě jeho manželka, tam chápu ekonomické hledisko)

2.1.7.1 Barmsi ...


Moje slova , K D O K O L I V , takže i starosta , pokud vleze za volant ožralý či zfetovaný , nemá  Ž Á D N Ý  nárok  na jakékoliv slitování . Jsou to lidé absolutně nezodpovědní a okamžitě ihned bych je zavřel do krimu . Pak by nám nehrozilo , že na silnici jezdí lidé s dvěma a více zákazů řízení . Jsou to naprosto nenapravitelná hovada která nemají mezi normálními lidmi na silnici co pohledávat . Pokud jde o chlast či drogy za volantem , platí nulová tolerance  bez jakékoliv výjimky a pro kohokoliv !!!

Všem co tu bráníte starostu :

Nekoukejte na jeho funkci , neřešte jeho postavení ve společnosti , stejně to mohl  být dělník , bankéř , zkrátka kdokoliv , hlavně to byl v danou chvíli namol ožralý řidič !!! 

 

Bránili by jste takto urputně kohokoliv jiného , pokud by spáchal to samé ???

 

Stejný metr na všechny , nebo snad starosta je víc než kdokoliv z nás ???  Už se proberte ...

Naprosto vážně tvrdím , že tím jak se k věci postavil , ztratil u mne veškerý kredit jako starosta ale i jako člověk ...

2.1.6 Nový starosta


Nemám v úmyslu urážet pana Mikeše, ale po tom co provedl nemůže být v očích občanů města úcty hodným starostou. Může být starostou, který se bude provinile šourat kolem zdí, nebo arogantně přehlížet veřejné mínění.  Již nikdy nebude respektován jako vážený občan.  Svým následný bojem o svou záchranu jen znevažuje úřad starosty a zároveň umocňuje vědomí občanů o bezcharakternosti a bezostyšnosti politických karieristů. Chování těchto lidí  spoluvytváří  ve společnosti atmosféru beznaděje a rezignace v demokratické principy  naší společnosti.  Naši „politici“ si musí uvědomit, že politika není laciné živobytí, ale že je to služba občanům kteří jim dali důvěru ve volbách!

 

 

2.1.5 starosta trestně stíhaný


Tak už je to jasné máme starostu proti kterému je vedeno trestní stíhání a on se nestydí si říci na zasedání zastupitelstva o důvěru. Ne, tito lidé v sobě nemají kouska studu a cti: Nic mimořádného na Mělník místní žumpa se opilými politiky za volentem  jen hemží.

2.1.5.1 Ne , on se skutečně  N E


Ne , on se skutečně  N E S T Y D Í  si říci o důvěru . Je to jen další důkaz , jaký bezpáteřní ksindl máme na radnici .

Už začínám chápat , proč naši předkové vynalezli defenestraci . Slušný člověk po takovém průseru odejde v tichosti sám a šoupe nohama , tomuto  ( už nevím jak ho slušně nazvat) jde jen o koryto a jiná možnost jak se ho zbavit není ...

 

Škoda že starosta není  " Mikeš z pohádky ", byla by tu totiž  šance , že nám ho ukradnou cikáni , jak napsal Josef Lada  ve svém slavném díle ...

2.1.4 zase nejaka


zase nejaka vlezprdelka,ze?tak to byl i na degustaci v sobotu dopoledne,kdyz jsme ho meli pod vlivem u oltare.a slysela jsem to i od jinejch,je to samy jak ty skurveny politici

2.1.4.1 No co k tomu dodat , je to


No co k tomu dodat , je to hrůza ...

Když vidím kolik lidí ho tu brání , tak se nedivme , že ta společnost vypadá tak jak vypadá . Každou chvíli  tu někdo zmiňuje žumpu společnosti a podobné "moudra" , co je potom tohle ? On by měl být vzorem pro občany ale i děti  a místo toho si požádá  " o důvěru ",

Slušný člověk když udělá takovýto kopanec , tak přijme zodpovědnost na celé čáře , V případě politika je jasné že pokud je slušný , odejde sám a kaje se , Evidentně pan starosta neví co je slušnost a radši se schovává za zastupitelstvo . Nejspíš mu došlo , o jak štedré korýtko by přišel a nemluvě o vliv mezi mocnými ...

Pořád lepší člověk sprostý ale férový , než uhlazený a křivý bezpáteřák ...

2.1.3 Pane realisto, Mikeš


Pane realisto,

Mikeš urazil svým bezprecedentním chováním všechny občany Mělníka a způsob jakým to chce řešit je projevem ignorantství a pohrdání veřejným míněním.
Zmiňuje-li někdo zásluhy… za své zásluhy o povodních byl zvolen za účelově vzniklé občanské sdružení starostou.  Za své následující zásluhy, čachry s bytem a dopravní nehodu pod vlivem alkoholu  služebním autem s následným ujetím by měl sklopit hlavu a odejít z veřejného života.  Pane,  co se týče toho referenda, to je jen projevem nemohoucnosti,  alibizmu a neschopnosti převzít za svá rozhodnutí odpovědnost. To že ty nevkusné stavby na Nám Karla IV.  nemají  co dělat víme 20 let a následujících 10 let nám říkají, že je zboří a postaví nové centrum. Teď víme, že v tom to volebním období se o tom zase bude jen kecat.

2.1.2 Pokud jde o zásluhy o


Pokud jde o zásluhy o povodních , tak především by se mělo děkovat  hasičům , policajtům , vojákům a zdravotníkům . To jsou lidé kteří skutečně kmitali v terénu . Pan starosta jistě má zásluhy též , nicméně né takové než jsem shora zmínil .

Pokud jde o Ameriku , referendum sice má být , to ano , ale už prosákla informace o tajném jednání s jakýmsi investorem o budování bytů a obchodů na místě po Americe , čili referendum bych bral s rezervou .

A to , že STAROSTA usedne za volant nacpaný jak jitrnice ( zlitý jak prase ) , to je NEOMLUVITELNÉ u KOHOKOLIV .

Navíc tím , že je to starosta , osoba veřejně činná , navíc reprezentující Mělník , O TO JE TO HORŠÍ !!!

Udělal městu ostudu jak kráva a ještě má tu drzost SÁM NEODSTOUPIT ??? 

Tohoto člověka máme uznávat , vážit si ho ???

Tím co provedl , je roven kterémukoliv feťákovi či ožralovi za volantem . Pravidla snad platí pro každého a v tomto případě zvláště . Mohl kohokoliv z nás přejet a zranit či zabít , to Vám nedošlo ??? 

Takže Vážený realisto , stydím se , ale né za své chování , ale za svého ožralého , v autě jedoucího starostu !!!

2.1.1 Zásluhy


Zásluhy panu starostovi nikdo neupírá. Ale za volant sedne nalitej akorát nezodpovědnej blbec. Pan starosta má velký štěstí, že to odnesla jenom lavička, plechy na autě a zeď městského úřadu. A tyhle škody o dvou skleničkách nesvědčí. Jednání pana starosty v poslední době je pro mě velké rozčarování.

1 Ulice Na Stráni


Nechci zlehčovat situaci ulice Ovocná, ale oproti stavu ulice Na Stráni si nemají na co stěžovat. Ulice Na Stráni nemá ani asflatový povrch natož chodník. Je v prudkém kopci a při každém dešti, který v ulici vytváří říčky, se splachuje hlína a kameny. Přitom ulice obsluhuje cca 30 domů + další výstavba, ke které už pak vedou jen polní cesty. A město tento problém dlouhodobě vůbec neřeší viz např. článek z roku 2010: http://melnicky.denik.cz/zpravy_region/v-ulici-na-strani-se-prevraceji-auta-popelaru.html

Jestli ale zastupitelé začnou jednat v ulici Ovocná na základě toho, že si občané sepsali otevřený dopis, znamená to že si my, Na Stráni, máme také sepsat otevřený dopis?

Jan Růžička

 

1.2 Když se stavěly ty domy


Tak to byla cesta lepší?? Nebo Vám nejdřív na stavbu polní cesta nevadila a vadí až teď, když tam jezdíte osobákama. Navíc v ulici Na Stráni se dá ještě další rozsáhlá výstavba očekávat. Nezastavěných pozemků je tam hodně

1.1 Ovocna, Na Strani, atd.


Dobry vecer, jsem sice s ulici Ovocna ponekud ve stretu zajmu, ale podle me na takove petici neni nic spatneho. Naopak, je to projev kultivovane obcanske aktivity. Dopravni situace v okrajovych castech je vzdy vnimana subjektivne, proto je dobre se o jeji reseni prihlasit. Krom ulic Ovocna a Na Strani bych se pridal ve veci podjezdu v ulici Nad Kamennymi zavorami.

1.1.1 Ulice v Kroupovci


Na ulici Nad Kamennými závorami navazuje ulice V kroupovci, kde se v současnosti čile staví. Šířka ulice je místy taková, že se zde nevejdou dva osobáky, a musí si dávat přednost, zajíždět do strany, do chroští, couvat a pod. A teď do toho najedou nákladáky se stavebním materiálem, ještěrkami, a řidiči se velice diví, že chceme jet dál, a naše auta nemají křídla. Často tam stojí několik aut za sebou. Se vzteklými řidiči, kteří nemůžou domů, a couvnout už není jak. Myslím, že je to tady vůbec zapomenutá krajina, na kterou město kašle. Asfalt se pořád jen plátá, za chvilku je to zničené, a znova se plátá, kanalizace tady není, je to těžké. Už ani ten klid, co tu kdysi byl, tu není - čtyřkolky, motorky, zničený les...

1.1.1.2 co má město dělat??


Má tam udělat nový asfalt, aby ho ihned nákladní auta zničila?? Šířka ulice - má lidem sebrat pozemky nebo jim zbourat domy a udělat širší silnici?? Píšete, že město asfalt látá, což znamená, že ho alespoň opravuje, takže zas až tolik na Vás město nekašle. Zvýšení dopravy a hluku je bohužel cena za moderní společnost.  

Obrázek uživatele malý princ

1.1.1.1 Ulice na periferii


Přesně takto by se dal popsat stav desítek ulic na mělnických periferiích, ať už to jsou Vehlovice, Mlazice, Rousovice,...

1.1.1.1.1 Ulice na periferii


Ano, je to tak, souhlasím s vámi. Já bydlím v této ulici, vy zase třeba jinde na periferii, každopádně, zdá se, že vrchnost na nás zapomněla.