Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.
CEZ distribuce - pracovni pozice

Negativní zkušenosti

Pizzeria MEX - rozvoz

Dnes odpoledne jsem si v Pizzerii Mex objednala pizzu. Když se celou hodinu nic nedělo, volám do pizzerie, jak to s mou objednávkou vypadá. A odpověď? "Jéé on to zapomněl objednat" - sdělila mi slečna na druhé straně. Já na to: "A co s tím, mám si objednat jinde?" Odpověď: "Ano, objednejte si jinde"... !!Smiling)))

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

MAXXO a Bílý lev.....pozor na slevy!!

Dobrý den,

dnes jsem byla shánět zimní kombinézu pro syna....dole před Maxxem mají ceduli která hlásá 50% sleva na zimní věci.......vybrala jsem synovi kombinézu a pak mi padla do oka cedulka nad stojanem že na kombinézu je sleva jen 30%.....když jsem se pak paní zeptala jak je to možné, tak mi bylo řečeno že ta 50% sleva je pouze na vybrané zimní oblečení.....a víceméně něco podobného bylo i u "Bílého lva" nebo jak si říkají vietnamci vedle banky.....venku napsáno že mají 30-50% slevu na zimní věci....ale kombinéza která stála 649,- Kč mi byla nabídnuta za cenu 549,- což je sleva 15,5% ...........

Negativní zkušenosti 1 komentář | » číst dál

Zákaz podomního prodeje na Mělníku

Jakým způsobem lze na městě navrhnout a dát hlasovat o zákazu podomního prodeje?

Přesvědčivý článek o důvodech proč ho omezit najdete zde.

Pokud vám nevyhovují nevyžádané návštěvy a (bílé) lži o "výhodných" nabídkách, jde o o odpovídající řešení.

Negativní zkušenosti 26 komentáře | » číst dál

Bar "Pravda"

Nějak jsem nepochopil nápad majitele nového podniku s názvem "Pravda". Vytvořil bar, do kterého platíte vstupné. Čekám jen, kdy budu platit za vstup do železářství. Možná žiju někde jinde, ale do hospody jdu utratit peníze, tak proč bych tam měl platit za vstup? Přijde vám to normální?

Negativní zkušenosti 25 komentáře | » číst dál

supermarket eva

supermarket eva co kus to šmejd z číny ... Od nich se snad nerozpusti ani prašek na prádlo . Jen se s nima človek pořad hádá na reklamacích . Fuj.

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál

Když Vás chytnou zuby

Bydlím mezi Mělníkem a Mladou Boleslaví. Před lety jsem hledala v těchto městech zubaře a zrovna nikdo nepřijímal. Byla jsem nucena kontaktovat zubaře v Praze.

Jedno krásné sobotní odpoledne (prosinec 2012) mě začne pobolívat zub moudrosti. No, co s tím? Tak se už od neděle láduju práškama, bolest je strašná. V pondělí volám zubaři, trochu volněji má ve čtvrtek ráno a jestli to vydržím, nejsem žádnej srab, to vydržím, řekla jsem si.

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál

Pšovecká krčma

Dobrý den Vážení, nepatřím mezi ty co by svoje názory psali někam do novin  nebo na internet ale po dnešním oběde v Pšovecké krčmě jsem se rozhodl napsat svoji negativní zkušenost a podělit se i s Vámi. Celkově jsem byl v této hospodě asi tak 5x v průběhu roku, nejsem tedy žádný "štamgast" ale to co jsem dostal dnes bylo jako někde z bufetu na nádraží. Talíř neumytý s nějakou zaschlou omáčkou (asi po hostu co obědval přede mnou), tak jsem se ale i přes to těšil jak se najím dobrého jídla. Zklamala mě jak barva tzv. univerzální omáčky tak chuť nebo spíš nechuť jídla. Kdybych si nepřečetl na jídelním lístku co jím, tak to podle chuti nepoznám, knedlíky zmokvalé a o velikosti porce ani nemluvě. Zkrátka zklamání a vhledem k velké konkurenci hospod v Mělníku budu chodit jinam. Zlatý bývalý majitel této hospody a je vidět jak ryhle se dá zkazit dobré jméno vyhlášeného podniku.  

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál

Stížnost na pohotovost v Mělníku

 

                                                                                              Jiřina Fialová

                                                                                              radní pro oblast zdravotnictví
                                                                                              Středočeský kraj
                                                                                              Zborovská 11
                                                                                              Praha 5
                                                                                              150 21
                                                                                           
 
V Tuhani dne 1.1.2013
 
Věc: stížnost na pohotovost v Mělníku
 
 
                        Radní pro oblast zdravotnictví , vážená paní Jiřina Fialová,
 
            stěžuji si na postup a celý systém pohotovostních ordinací ve Středočeském kraji, konkrétně na pohotovost v Mělníku – zřizovatel Středočeský kraj. Dcera (12 let) měla vysoké horečky (40 stupňů) od pátečního večera dne 21.12. 2012 a protože se nedařilo je celou noc a sobotní dopoledne snížit, tak jsme v sobotu ve 14 hodin navštívili pohotovostní ordinaci v Mělníku ul. Bezručova. Tam nám bylo slušně vysvětleno, že nás neošetří, protože nejsou dětskou pohotovostí. Dali nám na výběr: Praha Bulovka, Roudnice nad Labem a Mladá Boleslav. Rozhodli jsme se pro nejbližší nemocnici v Praze Bulovce. Po příjezdu (cca v 15,30h) jsme zůstali v němém šoku – v malé čekárně se tísnilo cca 40 dětí a při frekvenci 4-5 vyšetření za hodinu to vypadalo na krásně strávený večer a počátek noci. Což s dítětem se 40stupňovou horečkou, které musí celou dobu stát, není asi optimální. Takže jsme odjeli do Roudnice nad Labem. V tamní nemocnici jsme na dětské pohotovosti byli bez problémů ošetřeni. Pokud pominu, že pan doktor diagnostikoval angínu a nakonec se naše dcera léčí na zápal plic, tak bylo vše v pořádku. Domů jsme se dostali večer po 18h. Strávili jsme cestováním po třech velkých městech více jak 4 hodiny, najeli jsme cca 110km. A to jsme mobilní. Nedovedu si představit, že někdo nemá auto.
Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Veřejné bruslení

Už dva týdny se chystám seznámit dcerku s bruslením. Stále hledám vhodný čas, kdy by to bylo vhodné pro celou rodinu....Jsem tak strašně náročná, že bych chtěla jít o víkendu DOPOLEDNE, nebo ODPOLEDNE????

Jetsli dobře koukám na rozpis ledu, tak v sobotu NIC. V neděli od 20 hodin(to asi není ideálí pro dvou a půl leté dítě), v pondělí od 13.30...to asi nemůže dítko školou povinné, ve středu od 13 hodin(školáci opět mají smůlu), pak večer od 21 hodin-to zase už malé děti spí. Čtvrtek to samé....pátek zase jen pozdě večer. V sobotu tentokrát od 12 hodin(hm, jak ideálí pro rodiny-aspoň u nás se tedy v tomto čase obědvá) a v neděli opět NIC. To fakt musím i za sportem do jiného města?????

Negativní zkušenosti 19 komentáře | » číst dál