Tip: Vyplňte svůj mobil ve Vašem profilu. Tento údaj nebude zveřejněn, ale umožní Vám v budoucnu využít SMS služeb Mělníčku!
Muzeum M

Negativní zkušenosti

Restaurace Pšovka za nové majitelky

Začátkem října jsem navštívil Mělník, kde jsem žil do svých 29 let. Při procházení známých míst jsem navštívil restauraci na Pšovce, dříve známou a uznávanou Hospodu u Tauchmana. Velice mě překvapilo ponuré prostředí a prázdá hodpoda, kromě asi čtyřech lidí. Arogantní a nepříjemný pohled servírkymluvil sám za sebe. Asi sjem jsem se jí dotkl, když jsem si dovolil objednat v půl druhé hotovku.

Negativní zkušenosti 19 komentáře | » číst dál

vysočina z kauflandu

Přikládám foto, které asi hovoří za vše, ale jen pár slov. Toto je vysočina zakoupená v kauflandu. V obchodě vypadala pod světlem velmi dobře. Doma po otevření nebylo také nic vidět, ale po odebrání dvou vrchních koleček se zjevilo toto. Salám byl hořký a zatuchlý. Podotýkám, že to není první negativní zkušenost po otevření pultu s lahůdkami v kauflandu. Je mi líto lidí, kteří hůře vidí a nevšimnou si toho. Bohužel účtenku jsem doma vyhodil, takže jsem ani nemohl salám vrátit zpět do prodejny. Ale o vrácení pár korun ani tak nejde, spíše chci varovat lidi, kteří nakupují v kaufu také. 

Negativní zkušenosti 2 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Restaurace na Pšovce

Jelikož jsem ze Pšovky, tak si občas skočím na dobrý oběd. Oblíbenou restauraci mám na Staré kovárně (neboli u Erika) vedle toho Romského domu. Tak se opravdu člověk nají výborného jídla, veliká porce a i cena odpovídá. Jelikož jsem milovník pro ostatní strávníky moc neoblíbeného jídla hrachové kaše, dozvěděl jsem se z internetu, že se tento pokrm bude podávat právě v restauraci na Pšovce (restaurace mezi barvami a kovomatem směrem na Mlazice). Že je personál neochotný, nejraději vysedává na své oblíbené lavičce a těší se, až si zapálí cigaretu, jsem si zvykl nejen já, ale i ostatní občané, kteří mě na to upozornili. Restaurace je vyhlášená výbornými polévkami, kdy v cibulačce nebo v česnekovce plave opečený chléb a na dně se ukrývá sýr. Vynikající je také dršťková - ta nemá chybu. Doslova šokem byla pro mě včera hrachová kaše. Když opomenu, že mi ji přinesli v půlce rozjedené polévky, kterou jsem musel hltat, aby mi kaše nevystydla, tak nad tím přimhouřím oko. Přece jen nejsme v hotelu ani značkové restauraci. Co ale nemohu opomenout je nehorázné množství oleje (tuku), který na hrachové kaši plaval. Přijde mi, že paní kuchařka mi uzené maso převrhla z pánvičky přímo na kaši, tudíž spolu s masem putoval na talíř i omastek. Kaše se nedala jíst, protože vysloveně plavala v tuku. Chuťově musím říct výborně dochucená (našel jsem jedno nepolité místo), ale jinak jedním slovem katastrofa. Jelikož jsem měl hlad, tak jsem půlku porce snědl, ovšem kdybych věděl, že budu pak zbytek dne běhat na WC, tak se jídla snad ani nedotknu. Podotýkám, že mám kachní žaludek, takže mastná jídla sním bez problému, ale čeho je moc, toho je příliš. Nevím, třeba je to trend to takhle jíst, ale já už teda na kaši dlouho nikam nepůjdu, protože jsem z té včerejší porce zcela znechucen. Tým servírek bych ale obměnil. Chápu, že dělat cca za 10 000 Kč dneska není žádný med, ale vyjadřovat se stylem: "Já se z toho poseru, to je zase lidí" nebo hláškou "Dělejte, povídejte", kdy mám říct, co jsem si vybral, je docela drzé a nemístné.

 

 

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Nákup u Goldšmída

Dnes mám asi fakt smůlu nebo já nevím co. Po nákupu masa v řeznictví Goldšmíd, jsem doma zjistila, že onen kus smrdí výkaly - bohužel účtenky si neberu, letělo to do koše.K večeři jsem slíbila dceři párky - po rozkrojení se objevilo cosi mazlavého a smradlavého - viz foto. Zbytek nákupu pokoušet nebudu a poletí do koše rovnou.

Negativní zkušenosti 6 komentáře | » číst dál | 1 příloha

Mělnický deník

Nezbývá mi, než poděkovat Mělnickému deníku za ukázku překročené hranice soudnosti, respektive kousnutí se do vlastního ocasu. Pořád jsem si nebyl jistý, co se ještě dá snést, teď už vím.

 

 

Podotýkám, že jsem nekliknul ani na jednu reklamu - jde jen o výchozí načtenou stránku se založenýma rukama.

Negativní zkušenosti 4 komentáře | » číst dál | 2 přílohy

Výpadky elektřiny

Vám to nevadí?

Negativní zkušenosti 5 komentáře | » číst dál

TESCO nově i jako second hand

Koupili jsme v malém Tescu dětské elektronické kytary ve slevě. Teď před dnem dětí jsme je rozbalili, jedna z bych byla ošoupaná a bez návodu.

Prosím vedení Tesca - až bude příště něco ve slevě, uveďte viditelně, že jde o POUŽITÉ zboží, případně bazar, případně sekáč nebo co to vlastně prodáváte.

Negativní zkušenosti Napsat komentář | » číst dál

Samostatně neprodejné

Ve čtvrtek jsem si koupila v prodejně nad bránou (U Straků) Kofilu a doma jsem si na obale všimla nápisu Samostatně neprodejné. V pátek jsem se šla zeptat, jak je to možné??? Paní chvíli váhala, (v krabici s nápisem 2+1 zdarma byly snad všechny s tímto nápisem a přesto se prodávaí po jedné), pak se šla zeptat paní vedoucí a přišla s odpovědíá, že to bylo Velikonoční multi balení a tak to teď rozdělili. Připadá vám to v pořádku?

Negativní zkušenosti 3 komentáře | » číst dál

Bazar p

Tak jsme poprvé navštívili bazar pod Prasečákem a naposled. Koupili jsme hru doma vyzkoušeli nešla tak jseme jí šli vyměnit (při placení  upozorněná že kdyby něco výměna bude bez problému), ale ouha neochotný pan majitel i když si nás pamatoval   odmítl hru vyměnit z důvodu nemusí bít u nás zakoupena nemá štítek. Byl na nás drzý a velmi neochotný jednání hrozné. Nevim kdo má jaké zkušenosti ale víckrát už tam nejdem.   

Negativní zkušenosti 9 komentáře | » číst dál