Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!
Muzeum M

Obchodní zástupci

Společnost:LAMA Plus s.r.o.
Pracovní doba:Jednosměnný provoz
Vzdělání:ÚSV
E-mail:[email protected]
Adresa:Liberecký, Ústecký, Karlovarský, Středočeský, Plzeňský a Jihočeský kraj, Veškeré okresy
Mzda:24 000 Kč
Termín:od 1.9.2019
Volných míst:1
Poznámky:Baví Vás obchod, komunikace s lidmi, ovlivňování prodeje v obchodních domech? U nás jste správně a věříme, že se Vám bude líbit v rodinné atmosféře stabilní firmy, která je na trhu skoro třicet let, je leadrem ve svém oboru a operuje na několika dalších trzích Evropy.

Co od Vás očekáváme?
Pracovní náplň bude zjišťování konkrétních požadavků a potřeb zákazníka na předem domluvených schůzkách, poskytování konzultace, poradenství a poprodejní podpora, vyhledávání nových obchodních partnerů, pravidelný reporting, merchandising. Působnost vregionech severní, jižní a západní Čechy.
Požadujeme reprezentativní vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, přirozená asertivita, ochota cestovat, výborné komunikační schopnosti a prodejní dovednosti, vysoké nasazení.

A co Vám nabízíme?
Nástupní plat+ bonusová složka odvislá od úspěšnosti obchodníka, mobilní telefon, firemní automobil. Příspěvek na stravování (stravenka 100Kč), příspěvek na životní pojištění, možnost profesního růstu, sick days + dny dovolené navíc podle odpracovaných let, roční prémie, firemníakce (family day, oslavy, výlety…), možnost využití firemního rekreačního objektu a spousta dalšího v rámci našeho „Benefit programu“ (sport, zdraví, kultura, ...).


Líbí se Vám naše nabídka? Neváhejte a pošlete nám Váš životopis.
Zdroj:Pracovní úřad Mělník
» více