Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]
Muzeum M

Mařila výkon úředního rozhodnutí


     Hlídka mělnických policistů kontrolovala dne 25. dubna 2012, před čtrnáctou hodinou, v ulici Vodárenská, osobní motorové vozidlo Peugeot 206, které řídila šestadvacetiletá žena z Mělnicka. Žena při kontrole policistům předložila všechny doklady potřebné pro řízení vozidla, kromě řidičského průkazu. To mělo svůj důvod, jak bylo později policisty zjištěno, osoba má v současné době uložen soudem, platný zákaz řízení všech motorových vozidel a to až do začátku června, letošního roku.
     Na policejní služebně si žena následně převzala sdělení podezření z trestného činu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na tři léta. Trestní řízení je vedeno na svobodě.

Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í kZpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

2 Lidi neumí ani číst


 

V článku se píše hlídka mělnických policistů na né městských. Naučte se pane lépe číst, anebo jsi kupte brýle. Ale rozhodně jsem poznal z Vaší reakce, že jste trošičku zaujatý. Jinak mě osobně několikrát MP  Mělník pomohla a tímto jim děkuji.  Darebáci a zločinci je nikdy nebudou mít rádi.

1 hlídka MP


jakým právem jen tak zastaví jakékoliv auto?? pryč s MěP, jsou na nic

1.1 jedina zminka o MP


je ve vasem prispevku.

m.

 

policie CR samozrejme muze.