Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Tragická dopravní nehoda si vyžádala lidský životDne 12. května 2012, krátce před dvaadvacátou hodinou, došlo na silnici I/9, v katastru obce Kly, k dopravní nehodě mezi osobním motorovým vozidlem Seat Ibiza, které řídil dvacetiletý mladík, z Mělnicka. Spolu s ním se ve voze, v době střetu nacházeli ještě čtyři spolujezdci, ve věku šestnáct až devatenáct let a čtyrkolkou Eagle Motorsports, kterou řídil šestatřicetiletý muž. S ním na stroji cestoval, o šest let, mladší spolujezdec.

     K dopravní nehodě došlo tak, že řidič seatu jel se svým vozem po uvedené komunikaci ve směru od Prahy na Mělník. Zde na rovném a přehledném úseku začal v místě, kde je to zakázané vodorovným dopravním značením, předjíždět před ním jedoucí vozidlo. Přitom pravděpodobně přehlédl, ve stejném jízdním pruhu předjíždějící čtyřkolku a došlo ke střetu mezi přední částí automobilu a zadní částí čtyřkolky. Následkem nárazu byli její řidič i se spolujezdcem vymrštěni ze sedadla a oba upadli do silničního příkopu, kde zůstali ležet. Čtyřkolka zůstala v konečném postavení na silnici. Automobil pokračoval v jízdě mimo komunikaci a zde zastavil v přilehlém poli.

   Tato nehoda měla tragické následky. Řidič čtyřkolky utrpěl vážná poranění horní a dolní končetiny, se kterými byl převezen do nemocnice a jeho spolujezdec utrpěl zranění, jejichž následkům i přes pokusy záchranářů, na místě podlehl. Osádka automobilu vyvázla z karambolu bez zranění. Škoda byla předběžně vyčíslena na částku cca 35 000,-Kč. V rámci šetření na místě nebylo zjištěno, že by některý z řidičů byl pod vlivem alkoholu.

    Nehodu nadále vyšetřují mělničtí policisté.Zpravodajství