Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Kulturní zima pro seniory – ohlédnutí

Dne 1.12.2006 se uskutečnil zájezd na Mikulášské vánoční trhy do Lysé nad Labem. Tak  jako loni byl o nákupy a výlet velký zájem a tyto trhy navštívilo téměř devadesát našich seniorů. Tržnice byla plná stánků a obchůdků s nejrůznějšími výrobky a zajímavostmi, nákupy se velice vydařily a návštěvníci trhů spokojeně nakoupili nejen vánoční dárky, ale i spoustu věcí pro radost a výzdobu na vánoční svátky. Také se zde mohli občerstvit a prohlédnout si výstavu zvířectva a v odpoledních hodinách se opět vrátili na Mělník.

Další akcí pro mělnické seniory byla estráda v Masarykově kulturním domě, která se uskutečnila 14.12.2006. Její název byl Letem vánočním světem a diváci mohli v podání p. Víznera a p. Vlachové slyšet české i cizí vánoční písně a koledy protkané zajímavostmi vánočních svátků a tradic. V celém kulturním domě panovala milá vánoční atmosféra a toto vystoupení bylo příjemné zpestření  předvánočního času a zklidnění předvánočního shonu.

O výlet i estrádu byl velký zájem a věříme, že se všem tyto připravené akce líbily a všichni byli spokojeni.

Jsme v závěru roku  a tímto bych Vám do nového roku 2007 chtěla popřát krásné a klidné vánoční svátky, klid a pohodu a zejména zdraví.

Kristina Černá, DiS. Sociální pracovniceMěsto - z radnice