https://www.traditionrolex.com/7

 Jsou na Mělnicku společnosti přátelské rodině? | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Události z kalendáře si můžete pohodlně přenést ve formátu ICS do Vašeho mailového programu či mobilu.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Jsou na Mělnicku společnosti přátelské rodině?

Celostátní kampaň, v které Síť mateřských center oceňuje společnosti – neziskové organizace, státní instituce i komerční firmy, které nad rámec běžných služeb nabízejí prostředí přátelské rodinám, vyvrcholila ve středu 13.12. předáváním certifikátu „Společnost přátelská rodině“ v pražském Rudolfinu.

Základní kritéria, která musí společnost splňovat: nabídka musí mít trvalý charakter, žádné bariéry, děti vítané, rodinné slevy, čisté, zdravé a nekuřácké prostředí, ohleduplnost k životnímu prostředí.

Rodinné centrum Kašpárek jako člen Sítě MC v ČR se rozhodlo ke kampani připojit a ocenit organizace na Mělníku a v okolí, které si toto ocenění zaslouží. Prosíme veřejnost, aby nám své tipy spolu se zdůvodněním posílala na adresu rc.kasparek@email.cz nebo Na Vyhlídce 18, Mělník. Mezi navrženými organizacemi vybere komise společnosti, které si toto ocenění skutečně zaslouží a certifikát Společnost přátelská rodině jim pak bude slavnostně předán v měsíci květnu. (více o kampani v pdf letáčku a na www.familyfriendly.cz)

(tisková zpráva Rodinného centra Kašpárek)Ostatní

https://www.traditionrolex.com/7