Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

2.1.2007 9:45

Mělnický občan oznámil, že  na Palackého náměstí  byl zadržen  muž bezprostředně  po drobné  krádeži zboží. Strážníci na místě zjistili, že uvedeného  muže  zadržela za pomoci několika osob zaměstnankyně prodejny Potraviny  u  Dvořáků .Výše uvedený muž odcizil  v prodejně láhev Tequily v  hodnotě cca  400,-Kč. Při  tomto  jednání  byl  spatřen  zaměstnankyní  prodejny a při pokusu o zadržení se uvedený mladík dal na útěk a  byl  zadržen až  před provozovnou U Císaře. Šlo o 26letého muže z Kralup. Z důvodu sociálního postavení  uvedeného muže  nebylo možno  celou věc  vyřešit na  místě v  blokovém  řízení, bude věc předána  k dořešení  na příslušný správní odbor  při MÚ Mělník.. Jelikož  došlo při  útěku jmenovaného muže  k  rozbití  odcizené láhve   a  vznikla tak  škoda na majetku, byla  zaměstnankyně prodejny   informována    o   možnosti    uplatňovat   náhradu   škody  občansko-právní cestou.  

2.1.2007 11:09

Mělnická občanka oznámila, že delší dobu je  u kontejnerů  v ul.Kosmonautů odstavené osobní auto.Vozidlo  má  prázdné pneumatiky, je  otlučené, nikdo   s  ním   nejezdí. Strážníci na místě zjistili, že auto skutečně jeví známky vraku, uvnitř vozidla jsou náhradní  díly, provazy atd. Strážníci zjistili také majitele vozu, které je z Teplic. Věc dořeší strážník, který má daný úsek na starosti.

2.1.2007 21:20

 Mělnická občanka oznámila, že na  cestě do  živnostenské provozovny  Rasovna z  ul. Pražská chybí poklop od kanálu.Strážníci na místě zjistili, že se jedná  o betonovou skruž,  u  které  chybí  její  vrchní  část  i  s  poklopem. Zbývající  skruž je  vyvýšená nad  úroveň terénu  do výšky cca 50cm  a hloubka  je cca 3m. Protože zde hrozilo možnost pádu osoby či  zvířete  do kanálu, byla  závada nahlášena na  technické služby. Zde bylo zjištěno, že  není momentálně  v možnostech TS díru  okamžitě  zabezpečit. Hlídka proto TS požádala o zapůjčení palety, kterou provizorně kanál zabezpečila.                     

 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice