Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Prodej zrekonstr. RD s prodejnou ve Veltrusích, okr. Mělník

Prodej rodinného domu s prodejnou ve Veltrusích,Praha vzdálena 20km po dálnici D8. Veltrusy, jsou menším městečkem se zhruba 1600 obyvateli. Leží na pravém břehu Vltavy přibližně 25km severně od Prahy.
Dominantou Veltrus je barokní zámek spolu s rozlehlým parkem, který je zvláště v jarních a letních měsících vyhledávaným turistickým cílem.S Veltrusy sousedí průmyslové město Kralupy nad Vltavou a přes řeku Vltavu obec Nelahozeves, které dominuje renesanční zámek.
Ve Veltrusích je škola i školka, praktický lékař, stomatolog, lékárna. V obci jsou činné sportovní a kulturní spolky.S Veltrusy sousedí průmyslové město Kralupy nad Vltavou a přes řeku Vltavu obec Nelahozeves, které dominuje renesanční zámek.
Ve Veltrusích je škola i školka, praktický lékař, stomatolog, lékárna. V obci jsou činné sportovní a kulturní spolky.V okolí jsou zde stavěny sklady a různé podniky,je tu mnoho pracovní příležitosti.Velmi perfektní místo pro využítí ke komerčním účelům, dům je v krásné oblasti vilové čtvrti.Dům je po kompletní rekonstrukci v roce 1996, bytová jednotka byla dokončena v roce 2003.
V přízemí domu se nachází komerční část objektu, tj. prodejna lahůdek 42m2, přípravna 30m2, chladící boxy 16 a 18 m2, pokoj pro personál 16m2, sociální zařízení – 2x WC a sprcha, sklad 40m2, samostatně stojící garáž 32m2. V přízemí je betonová podlaha, všude je dlažba, okna jsou plastová. Na dvoře stojí samostatná zděná stavba, kde je další sklad, dílna a sociální zařízení. Vybavení komerční části je v ceně.
Bytová jednotka se nachází v podkroví, přístup do bytu je po venkovním schodišti. Plocha bytu je cca 120m2, je zde vstupní hala cca 20m2, kuchyň s jídelnou 25m2, obývací pokoj 35m2, ložnice 16m2, pódium 28m2, koupelna se sprchovým koutem. Podlahy jsou betonové, krytina: dlažba, PVC, koberec, střešní okna VELUX, střecha – kanadský šindel.
Vytápění je ústřední plynové, voda je z obecního vodovodu, u objektu je i vlastní studna, odpad je veden do obecní kanalizace, el. 220/380V, telefonní přípojka. Pozemek je oplocený, z větší části vybetonovaný.
V obci je veškerá občanská vybavenost, škola 300 m od domu, dále je zde bazén, tenisové kurty, zámek, sokolovna. Je zde dobré autobusové spojení, Veltrusy jsou cca 27km od centra Prahy, 4 km od 9. sjezdu dálnice D8 směr Teplice.
Vhodné k podnikání s možností bydlení. Velmi doporučiji k výborné poloze nemovitosti a využití k podnikání,zajímavá investice.DOPORUČUJI.Dobrá cena -2.999.000,-kč  tel: 777119563

Prodám předchozí téma | následující témaKomerční inzeráty a komeční sdělení jsou na Mělníčku zpoplatněné a podléhají zvláštním podmínkám,
v případě zájmu o komerční propagaci nás neváhejte kontaktovat.