Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Neoprávněně odebírala elektřinu


 

      Mělnický policejní vyšetřovatel sdělil dne 7. listopadu 2012 podezření z trestného činu krádeže šestačtyřicetileté ženě z Mělnicka. Podezřelá v době od poloviny února do konce července 2012, poté co jí byl distribuční společností odmontován elektroměr, protizákonně odebírala elektrickou energii z rozvodné sítě, a to v rodinném domě, který se nachází v obci Vysoká.
      K uvedenému odběru docházelo tak, že provedla přímé napojení přívodních a vývodních vodičů v ukončovací krabici rozvodné sítě. Svým jednáním způsobila distribuční společnosti škodu vyčíslenou na částku 75 000,-Kč.
       Za výše uvedený trestný čin je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od jednoho do pěti let nebo trest peněžitý. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě. 
 
Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í k


Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

3 Za co???


...Vám dali mínusy??? Vždyť máte pravdu oba...(já Vám to vynuluji a souhlasím s Vámi)

3.1 dekuji :-)bohužel to tak


dekuji :-)bohužel to tak opravdu je.......říkám to proto, protože takové lidi znám a je to realita, tvrdá realita,

2 tak tomuhle už se musím


tak tomuhle už se musím opravdu smát Smiling takových je, a nedělají to bohužel jen s el.:-/ zvláštní že se na ně nepřijde.

1 Já si myslím,


že takových případů je víc a budou přibývat. Když se podívám, jak vysoké zálohy platím já a kolik doplácím, tak se mi z toho vždy rozkmitají panenky. A jelikož má jít elektřina zase nového roku nahoru, tak se máme na co těšit...