Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Za týrání manželky se dočkal trestuOsmatřicetiletý muž fyzicky a slovně napadal svoji o pět let mladší manželku. Ženě ve společné domácnosti na Mělníku, kterou obývají společně s dvěma potomky, nadával a vyhrožoval jí smrtí. S výhrůžkami nepřestal ani před policejní hlídkou, která v domě prováděla zákrok.

Dne 17. listopadu 2012 byl zajištěn a umístěn do policejní cely. Následovalo sdělení podezření z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí, za který je možno uložit trest odnětí svobody až na čtyři léta. Případ byl zpracován ve zkráceném přípravném řízení a násilník skončil dne 19. listopadu 2012 před soudem. Zde si převzal trestní příkaz a byl propuštěn na svobodu. Policisté v souvislosti s případem využili svého zákonného práva a vykázali muže na deset dní ze společné domácnosti.Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele elkos

1 10 dnu


Gita

ja bejt týrana tak to neohlasim protoze taková žena je na tom tak spatne se svým sebevedomim i penezmi ze za tech 10 dni nez by se milej zlatej tyran vratil ,bych se nestihla dat dohromady ....spis bych cekala od neho nasledne ublizeni s nasledkem smrti.

Myslim ze by se meli ihned zavrit do vazby nez jej odsoudi 10 dnu to je k smíchu.