Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
Muzeum M

Dlouhodobě týral vlastní matku    Třiačtyřicetiletý muž z obce, přímo sousedící s městem Mělník, dlouhodobě, a to nejméně od poloviny roku 2007 do současnosti týral svoji osmašedesátiletou matku, se kterou sdílel společnou domácnost. Poškozené opakovaně vulgárně nadával a fyzicky jí napadal. Nejčastěji ženu bil otevřenou dlaní do obličeje a za pomoci různých předmětů i do ostatních částí těla. Přitom napadené způsobil povrchová zranění a podlitiny.

    Mělničtí kriminalisté tyrana zadrželi dne 4. prosince 2012 a umístili jej do policejní cely. Následujícího dne zahájil policejní vyšetřovatel trestní stíhání muže pro trestný čin týrání osoby ve společném obydlí, za který je možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od dvou do osmi let. Včera rozhodl soud o umístění obviněného do vazební věznice.

Zdroj:
Policie ČR
Krajské ředitelství policie
Středočeského kraje
Preventivně informační skupina
M ě l n í k


Zpravodajství

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 STRAŠNÉ !!!


STRAŠNÉ !!! Bohužel to není jediný případ. V kolika rodinách se to ještě děje?! Je to dobou nebo výchovou?! Budu doufat,že mě se to jednou nestane a mé výchovné metody budou k dobrému nejen mě, ale i k okolním lidem.