Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehoduDne 6. prosince 2012, po třinácté hodině, způsobil dvaapadesátiletý řidič osobního motorového vozidla Škoda Felicia dopravní nehodu na Mělníku. V ulici Pražská nedodržel se svým vozem bezpečnou vzdálenost za dalším automobilem a zezadu narazil do odbočující dodávky Ford Tranzit. Při nehodě byla způsobena škoda ve výši cca 10 000,-Kč.

Následně se nedohodl na řešení incidentu s druhým řidičem a z místa ujel. Nedocestoval daleko, v Tišicích byl zastaven mělnickými dopravními policisty, kterým předložil doklady potřebné k řízení a podrobil se orientační dechové zkoušce. Zkouška skončila pozitivní naměřenou hodnotou 1,42 promile alkoholu v dechu. Řidič se doznal, že před jízdou požil alkoholické nápoje. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a osobu eskortovali na služebnu.

Ještě téhož dne si převzal záznam o sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství