Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Pod vlivem alkoholu způsobil dopravní nehoduDne 6. prosince 2012, po třinácté hodině, způsobil dvaapadesátiletý řidič osobního motorového vozidla Škoda Felicia dopravní nehodu na Mělníku. V ulici Pražská nedodržel se svým vozem bezpečnou vzdálenost za dalším automobilem a zezadu narazil do odbočující dodávky Ford Tranzit. Při nehodě byla způsobena škoda ve výši cca 10 000,-Kč.

Následně se nedohodl na řešení incidentu s druhým řidičem a z místa ujel. Nedocestoval daleko, v Tišicích byl zastaven mělnickými dopravními policisty, kterým předložil doklady potřebné k řízení a podrobil se orientační dechové zkoušce. Zkouška skončila pozitivní naměřenou hodnotou 1,42 promile alkoholu v dechu. Řidič se doznal, že před jízdou požil alkoholické nápoje. Policisté muži zadrželi řidičský průkaz a osobu eskortovali na služebnu.

Ještě téhož dne si převzal záznam o sdělení podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za který je v tomto případě možno uložit trest odnětí svobody v rozpětí od šesti měsíců do tří let, peněžitý trest nebo zákaz činnosti. Trestní řízení je nadále vedeno na svobodě.Zpravodajství