Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Řetízky na dveře jsou pro seniory dobrým pomocníkem

Městská policie Mělník již několik let provádí osvětu mezi seniory, kteří se často stávají terčem podvodníků, kteří jim pod různými záminkami vniknou do domu či bytu a okradou je.

Strážníci v minulých letech ve svých okrscích navštívili seniory starší 70 let a nabídli jim zdarma bezpečnostní řetízek na dveře. Kdo měl zájem, tomu strážníci i řetízek ve svém volnu namontovali.

V současné době Městská policie Mělník nabízí i mladším seniorům, kteří by o řetízek měli zájem, aby se obrátili na městské strážníky, kteří jim ho dají a případně namontují. Senioři se mohou obrátit na služebnu městské policie tel.č. 315 635 129.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 řetízky na dveře


Docela mě pobavilo zdělení MP "...mladším seniorům". Co si mám pod tím představit??? Proč nenapsal p. Svatopluk Zachoval rovnou, pro jakou věkovou skupinu se tato akce připravila! Snad za tím není obava, že se přihlásí velký počet zájemců a řetízky už nebudou... Co asi za tím mlžením vězí!!! Nechci číst žádnou mlhu, ale transparentní a plnohodnotnou informaci, kterou si bohužel asi žádný senior (ať už mladší nebo starší) stejně na netu nepřečte.

Obrázek uživatele LiPiss

1.1 :)


no zkus to precist jeste jednou... "mladsi" znamena mladsi 70ti let... Ale jo, je brzo rano, jeste mame vsichni mlhuSmiling

1.1.1 :-(


... tak mladší 70-ti let, hmm. Tak to by jsi mohl objasnit, co je senior a jaký ja rozdíl mezi mladším a starším seniorem. Příklad za vše (pro tebe obzvláště aktuální): ...nesmí mít u sebe více, než povolené množství marihuany. Kolik je povolené množství?

Obrázek uživatele LiPiss

1.1.1.1 ehm


pockej, pockej... ty jsi porad nepochopil tu vetu. Kdyby tam bylo misto "senior" treba "obcan" tak je to jedno. V minulych letech nabizeli straznici zdarma montaz retizku pro lidi nad 70 let. Ted to rozsirili i pro mladsi obcany... Jinak nevim, co je pro me aktualniho ohledne vetsiho, nez maleho mnozstvi marihuany...s timhle prrr:)

1.1.1.1.1 nno


Nevím LiPiss, ale nejsi ty náhodou programátor? Protože já nevím, jak ti mám jinak položit jednoduchou otázku, aby jsi mi na ní konkrétně odpověděl. Zkusím to proto znovu (a naposled): jak definuješ slovo SENIOR? Dám ti malou nápovědu k přemýšlení- jsou to lidi, kteří se cítí staře, vypadají staře, jsou v důchodu (pozor, hranice k odchodu do důchodu se každý cca 2 roky posouvá), mají vnoučata. Děkuji.

Myslím, že právě ono nepřesné definování konkrétní věci dává prostor k manipulaci, špatným domněnkám a rozdílnému výkladu. A o to horší to je, když se podobný výklad dostane do zákonů této země.

Obrázek uživatele LiPiss

1.1.1.1.1.1 ach jo


promin, ale delas zbytecne moc chytryho. Ja myslim, ze nema smysl si vysvetlovat, co znamena slovo senior. Řešíš tu blbosti, ten článek dává naprostý smysl, jen jsi se asi špatně vyspal a potřeboval jsi si rýpnout. Končím, nemá smysl s tebou dál diskutovat...

Obrázek uživatele haxxor

1.1.1.1.1.1.1 yep


Mas recht, kejmo. Smiling