Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

24.02.2007, 17:30

V Penny marketu byli přistiženi při zcizování spotřebního zboží dva neznámí muži, kteří se pokusili bez placení odnést zboží za 796Kč. Strážníci zjistili, že jeden z mužů je hledán policií, takže byl odvezen na služebnu P ČR.

Druhý muž dostal blokovou pokutu ve výši 1 000Kč.

25.02.2007, 1:09

Při kontrolní činnosti zahlédla hlídka MP v ul. Pražská tři mladíky, kteří vytahovali dopravní značky a povalovali lavičky. Hlídka mladíky požádala o prokázaní totožnosti a dle OP zjistila, že se jedná se o mladíky z Mělníka ve věku 18 let. Hlídka jmenované upozornila na skutkovou podstatu věci a vážnost přestupku. Jmenovaní závažnost svého jednaní uznali a za přítomnosti hlídky dopravní značení uvedli do původního

stavu. Celá věc byla vyřešena na místě udělením blokové pokuty, kterou přestupci uhradili.

25.02.2007, 1:48

Na linku 156 oznámil muž, že u baru Rio dva mladíci ubližují dívce. Věc byla předána na OOPČR, na místo se dostavila hlídka MP, která zjistila, že se jedná o potyčku mezi mladou ženou a jejím bývalým přítelem. Před příjezdem PČR strážníci mladého muže vyzvali, aby upustil od svého protiprávního jednání, což neučinil. Následně hlídka MP muže od ženy odtrhla a poté výše jmenovaný hlídku MP doprovodil ke služebnímu vozidlu, kde se již nacházela hlídka PČR, která si celou věc na místě převzala k dalšímu šetření. Hlídka MP dále byla nápomocna k udržení veřejného pořádku.

24.02.2007, 23:00

Na MKDS zaznamenána žena sedící na lavičce na autobusovém nádraží popíjející pravděpodobně alkohol. Žena monitorována po delší dobu, jelikož při chůzi upadla.

25.02.2007, 4:11

Na MP oznámila pracovnice ČSD, že v budově nádraží se nachází žena, která krvácí. Hlídka MP při příjezdu na místo zjistila, že se jedná o tutéž ženu, která se zdržovala kolem, půlnoci na autobusovém nádraží. Žena hlídce sdělila, že byla pokousána psem na

prstech pravé ruky u sběrných surovin, když se chytila plotu, aby si odpočinula. Z důvodu krvácení a nevolnosti byla ženě přivolána RZS, která ženu převezla k ošetření na chirurgické oddělení. Na doporučení osádky RZS byla čekárna vlakového nádraží z důvodu potřísnění krví uzavřena a provedena následná dezinfekce.

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice