Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!
mekul 2018

Mělnické farmářské trhy startují na Velikonoce

Po krátké zimní odmlce se opět na mělnické historické náměstí Míru vracejí farmářské trhy. Začnou den před Velikonočními svátky v sobotu 30. března od osmé hodiny ranní. Tradičně naše občanské sdružení Studio Eko-Logika pro tento jarní den připravuje bohatý tématický doprovodný program pro děti i dospělé.

Trhy budeme po celý rok pořádat, stejně jako v předchozích letech, jednou za čtrnáct dní v sobotu až do 26. řijna. V čase vždy od 8:00 do 12:00 hodin.

Letošní výjimkou bude trh konaný ve středu na státní svátek Dne vítězství 8. května. V tento den nově připravujeme první ročník tradičního řemeslného trhu, na kterém, kromě farmářských produktů, budete mít možnost shlédnout nejrůznější umělecké výrobky kovářů, sklářů, košíkářů, keramiků, šperkařů, řezbářů a dalších dnes již pozapomenutých rukodělných řemesel. Tak jako Velikonoční trh bude i tento Řemeslný jarmark obohacen tématickým kulturním programem.

I v roce letošním budou jednou měsíčně trhy propojeny se zavedenými Blešími trhy občanského sdružení Přátelé Želvy. 

Těšíme se již třetím rokem na setkávání s vámi a budeme vděčni za vaše hodnocení a připomínky jak při osobním setkání, tak i přes náš e-mail: [email protected]  nebo na našich internetových stránkách www.melnickefarmarsketrhy.cz či facebooku stejného názvu.

 

Za Studio-Eko-Logika, o. s.

Ondřej Muška a Jiří ProcházkaMěsto - z radnice