Tip: Přehledný program nejbližších kin v regionu naleznete zde.
CEZ distribuce - pracovni pozice

Tomu Mělníku stále něco chybí...

Již dlouho si říkám, že Mělníku něco chybí. Zatím je nás jen pár, co blbnem po Mělníku na kolech a jako na pěst se v místě dobrých překážek setkáváme s nevůlí starších spoluobčanů a rukami zákona. Proto ve mě zraje myšlenka vybudovat na Mělníku bikepark. Je tu jedno pozitivum a jedno negativum. A právě od vás – věrných čtenářů bych potřeboval radu. Mám dost lidí, vlastní chutě a možností sehnat materiál pro zbudování takovéhoto hřiště až hanba mluvit. Jediný problém tkví v nalezení správného pozemku. Ideální by byl nějaký z kopce, ale není to podmínkou. Budovat se dá na louce, poli, ale nejlépe v lese. Chtěl bych zbudovat dřevěné lávky, nějaké kopečky z hlíny a v neposlední řadě i mechanické houpačky na kola a jiné blbůstky. Říkal jsem si, že by se mezi čtenáři čirou náhodou mohl objevit člověk, jehož tetička má shodou náhod parcelu, kterou není schopna využívat? Najde se někdo takový mezi vámi? Nebo jen člověk s dobrou radou?

V druhé řadě, bych mezi nás velmi rád přivítal nové tváře, které mají rádi trochu rychlejší jízdu z hrbolatého kopce, či jezdí rádi po zadním kole, nebo skáčou. Mám kompletně vybavenou dílnu pro servisování i stavění kol a pro další spoluúčastníky budu rád pracovat jen za cenu materiálu. Jestli tedy sníte o pořádném Biku a potřebujete usměrnit svojí aktivitu, neváhejte mě kontaktovat. Děkuji za trpělivost věnovanou těmto řádkům a doufám, že někoho z vás budeme moci přivítat mezi námi.

FENDER

Kontakt : Email : [email protected]

              ICQ : 249142878
 Články

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele TODhunter

1 misto


Jeden z nerealnych napadu je, vyuzit betonovou vanu, ktera zbyde po odstraneni zelezne konstrukce cisticky cukrovaru (myslim na place, kde se svazela repa).
Problem je, ze ted tam nikdo nikoho nepusti a potom, az se tu bude stavet rychlosilnice a supermarket, uz bude odstranena nebo zasypana. Ale kdyby se prislo se spravnym projektem, ze to bude pro volny cas mladeze a vse vypracovat v souladu s jiz "schvalenym" projektem silnice, mikro, ale opravdu mikro sance tu je. Kazdopadne by to byl dobrej flek.

Obrázek uživatele Fender

1.1 Nom...


JO TODe...napad je to pěknej, ale bylo by to tak na "U" Rampu a ja chci bikepark uplne jineho razeni....pokud mozno nejaky les nebo louka a postavit tam hlavně lávky.....ale díky za odezvu. FENDER

1.1.1 Tak to hod na papir, udelej


Tak to hod na papir, udelej "obcanske sdruzeni za vytvoreni bikeparku" a vlitni s tim na mesto. Kdyz budes sikovnej, dostanes na to i nejaky grant a pokud je vas hodne, jak pises, tak vas mesto vyslysi a plac taky v tom poctu nejaky najdete. Smiling