Tip: Máme přehled co se kde šustlo! Buďte v obraze!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

V souvislosti se záplavami se na Mělnicku komplikuje dopravní situace - aktuální stav


Policisté by touto cestou chtěli upozornit občany, že v souvislosti s mimořádnou situací, způsobenou zvýšenou hladinou řek Labe a Vltava dochází na Mělnicku k částečným nebo úplným uzavírkám pozemních komunikací. V současné době se jedná o tyto úseky:

Automobilisté neprojedou městem Kralupy nad Vltavou, které je v současné době pro silniční dopravu uzavřeno a to až do odvolání. Na silnici I/9, v úseku od Mělníka – Vehlovic do Liběchova (nám. Levého) bude komunikace úplně uzavřena zhruba od dnešní třinácté hodiny, také do odvolání. Stejný osud čeká cca o hodinu déle dva úseky silnice I/9 a to od Mělníka do Kel a poté od Větrušic k Obříství, část Štěpán. Silnice I/16 od Mladé Boleslavi na Mělník a dále na Slaný je podle dopravních policisté plně průjezdná.

Na silnicích druhé třídy je uzavřen úsek komunikace II/608 u Veltrus (okolí kruhového objezdu), dále je obtížně průjezdná silnice II/101 od Veltrus do Obříství a silnice v  Miřejovicích a Nelahozevsi.

Situace na našich komunikacích se může dále měnit podle stavu hladiny vodních toků. O změnách budou informovat složky Integrovaného záchranného systému nebo správci komunikací.

Podle posledních informací je v současné době opět průjezdný úsek silnice I/9 mezi Obřístvím – Štěpánem a Mělníkem. Policisté byly však nuceni uzavřít silnici I/16 mezi Mělníkem a Novou Vsí a dále komunikaci II/246 mezi obcemi Cítov a Mělník. Důvodem uzavírky je zatopení částí uvedených komunikací.Město - z radnice