Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

Dne 16.4. od 8:20 do 11:30 hodin proběhla v prostorách budovy MP Mělník akce pro   děti z  MŠ  ul. Tyršova a  MŠ  Pod Vrchem v rámci prevence kriminality  

mládeže. Této  akce  se  zúčastnilo  cca  80  dětí  z  výše  uvedených mateřských škol. Děti se seznámily s prací strážníků a operátorek MP. Mohly si prohlédnout služební  vozidlo a  skútr  MP,  vyzkoušet vysílačku i tlampač. Dozvěděly se, co všechno má na starosti městská policie, zapamatovaly si důležitá telefonní čísla.                                                   

 

Dne 16.4.2007  v 16:55 hodin požádalo OŘ PČR o výjezd hlídky MP do  ul.  

Dobrovského, kde se má nacházet ležící žena s dětským kočárkem a  malým  

dítětem. Strážníci vyjeli na místo i se sociální pracovnicí. Oznamovatel události také upozornil, že je z  ženy  cítit alkohol  a  tato  žena  nekomunikuje   ani  na   nic  nereaguje. Na místo byla přivolána RZS. Hlídce MP se podařilo zjistit totožnost  této  podnapilé   ženy i dítěte z Mělníka.  Jelikož tato žena odmítala spolupracovat jak s osádkou RZS, tak  s hlídkou  MP a  soc.pracovnicí, byla  tato  žena  převezena  k  dalšímu  vyšetření  na interní  oddělení nemocnice v  Mělníku. Hlídce MP se dále  podařilo vyrozumět babičku dítěte o celé události. Babička souhlasila s tím, že si vnuka vezme k sobě a dále vše bude řešeno se sociální pracovnicí MÚ  Mělník.

 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice