Tip: Nevíte kam večer vyrazit? Náš Průvodce Vám poradí!

Festival na podporu obnovení Loděnice Kotva v Kralupech n.Vlt po letošních povodních

Na víkend 18.-19.10. plánujeme uspořádat v Kralupech n.Vlt malý festival, jehož výtěžek bude věnován na obnovu Loděnice Kotva po letošních povodních.

Na programu je zatím: vystoupení kralupského divadelního souboru Scéna, koncert skupiny TRABAND, mini festival malých, rodinných a regionálních pivovarů, rybí trh, chutné občerstvení, ohňostroj...

Ale rádi bychom pomocí "mělníčku" oslovili další zájemce, kteří by měli zájem bez nároku na honorář na této akci vystoupit - ať už hudební, divadelní, taneční či jiné skupiny, kouzelníci, exhibice různých zajímavých sportů, kejklíři... nemusíte být profíci, stačí nadšení a chuť pomoci dobré věci a užít si příjemný den.

Případně hledáme i sponzory či jiné nadšence, co by pomohli s organizací či měli zajímavý nápad apod.

Ozvěte se: 777668915 - Petr Szmek

Mockrát všem děkujeme 

PřílohaVelikost
1279037_555876164460392_1450133361_o.jpg483.07 KB
Ostatní předchozí téma | následující téma

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 program


Aktuální program (účinkující stále přibývají):

Benefiční akce jejíž výtěžek půjde na obnovu a podporu Loděnice KOTVA a jejího kulturního zázemí. V rámci FESTU bude festiválek malých a regionálních pivovarů: pivovary Holba, Podkováň, Kácov, Antoš, Proškovo pivo, Klášter, Bernard. Proběhne "Olympiáda pivních borců" - borci už se můžou hlásit Eye-wink

Rodinné zázemí, chutné občerstvení, rybí trh, celodenní program, bohatá tombola, ohňostroj, dětský koutek se skákacím hradem, trampolínou a aktivitami, výstava fotek Povodně 2013, atd..

Vystoupí TRABAND, MEDVĚD 009, NESTEL POSTEL, GOTHIGH, SAM-OU-HELL, divadelní soubor SCÉNA.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ!