https://www.traditionrolex.com/7

 Rozšíření nabídky turistických propagačních materiálů | Mělníček.cz - Mělník v pohybu
Tip: Nemáte se jak dostat domů? Pomůžeme vám zde.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Rozšíření nabídky turistických propagačních materiálů

Letošní turistická sezóna přináší další tři barvy do souboru propagačních materiálů pro návštěvníky našeho města a regionu.

Vínová barva napovídá, že tématem tohoto letáčku je mělnické vinařství a vinobraní. V českém, anglickém a německém jazyce se návštěvník seznámí se stručnou historií pěstování vinné révy na Mělníku a něco o tom, jak se vyvíjela podoba slavnosti vinobraní. Celkový náklad je 25 000 výtisků.

Modrý letáček s názvem Tipy na výlety zavede turistu do širšího regionu  Mělnicka a CHKO Kokořínska. Textem i fotografiemi jsou představovány nejvýznamnější architektonické památky, přírodní zajímavosti a další turistické atraktivity. Letáček vychází v celkovém nákladu 80 000 ks v 6 jazykových mutacích (čeština, angličtina, němčina, ruština, francouzština a holandština).

Posledním z celé série je zelený „Průvodce městem Mělník“. Vychází také v 6 jazykových mutacích v celkovém nákladu 36 000 ks a provede návštěvníka Mělníkem, jeho historickými památkami a upozorní i na některé zajímavosti, které jsou před veřejností skryty nebo je možné je spatřit až při pozornějším pohledu.

Všechny letáky, které jsou poskytovány zájemcům zdarma, budou k dispozici nejen v Turistickém a informačním středisku v Mělníku, ale i v infocentrech ve Mšeně, v Doksech, v Dubé a v Úštěku.

Od května jsou ve městě ( parkoviště v ul. Vinohrady Karla IV. a v ul. Klášterní před autocampem) nainstalovány dva nové  informační panely s  plánem centra Mělníka a informacemi o nejvýznamnějších turistických památkách.

Výše uvedené aktivity jsou spolufinancovány Evropskou unií ze Společného regionálního operačního programu ve výši 90ti procent nákladů v rámci realizace 2. etapy projektu „Rozvoj služeb cestovního ruchu na Mělnicku“.

Mgr. Zuzana Jansová

vedoucí Odboru školství a kultury

Městský úřad MělníkMěsto - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Travicka

3 souvislost


s dny evropskeho kult. dedictvi ani tak nema, jako spis s tim, ze se slavi 110 let od postaveni kostela, 105 let od prichodu prvniho farare na Melnik a 70 let od postaveni Husova domu:)

Obrázek uživatele Travicka

2 trochu mimo


Tohle je fakt super! A tak me v souvislosti s tim mozna trochu mimobezne napada, ze v evangelickem kostele je takova mala vystava historie kostela a Husova domu. Je to hezky udelane a celkem zajimave, i treba se stavebnimi plany kostela a tak.

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

2.1 Husův dům


a jak dlouho ta výstava potrvá? má ta výstava nějakou souvislost s Dny evropského dědictví, které se letos v září mají věnovat architektuře 20. století?

Obrázek uživatele Markéta Želva Přerovská

1 Klobouk dolů ...


Klobouk dolů před tím Průvodcem. Konečně něco, za co se město nemusí stydět. Skoro je "škoda", že se tato knížečka bude rozdávat zadarmo - dát za takovouto knížečku pár korun, to by nikdo jistě dvakrát nepřemýšlel... Takto se (dle mého odborného pohledu) náklad velice rychle rozebere, a lidi to moc neocení.. Jako nic, co je "zadarmo".
JEN TAK DÁL!


https://www.traditionrolex.com/7