Tip: Chcete poradit kam dnes zajít na oběd? Prohlédněte si mělnické jídelní lístky.

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

13.06.2007,12:20 hodin

Zloději si v poslední době oblíbili supermarket Albert – strážníci zde řešili další krádež – tentokrát se 15letý mladík z Kojetic pokusil odcizit dvě tyčinky Snickers.

13.06.2007,  9:50

Občané z Pšovky si stěžovali na podnapilého muže, který chodí po ulici a  vykřikuje nějaké nesmysly. Strážníci vyjeli na místo, to již byl muž  v místním bistru. Hlídka obsluze doporučila, aby podnapilému muži již  nepodávala  alkohol. Věc  řešena domluvou. V 10:25  hodin se  stížnost občanů opakovala. Strážníci vyrozuměli rodinu 66letého muže a ti si ho odvezli domů. 

13.06.2007, 15:28

Při kontrolní  činnosti v  centru města  spatřila hlídka,  jak neznámá starší  žena upadla  na zem a zranila  se.  Strážníci poskytli ženě první pomoc. Na místo přivolali přivolali  RZS, která  turistku z Holandska odvezla na chirurgické oddělení nemocnice.    

13.06.2007, 22:00

Na služebnu MP bylo oznámeno,  že   na  ul.Mladoboleslavská  uprostřed komunikace na  odbočce  ke  garážím   je odstavené osobní auto, které má poruchu, u vozu stojí  starší muž  a žena,  kteří  jsou  hluchoněmí. Strážníci na místě zjistili, že se jedná o  uvolněný  

tlumič  výfuku, který následně po dohodě s majitelem vozidla strážníci odstranili. 

 

 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice