Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Informační centrum při Městské knihovně Mělník

 

Městská knihovna, Husova 40 – 41, 276 01 Mělník, tel.: 315 622 783

e-mail:[email protected]

 

Na začátku prázdnin a období dovolených bych ráda připomněla nabídku služeb, kterou poskytuje naše informační centrum. To pracuje při městské knihovně již od roku 1997 a pravidelně v letním období rozšiřuje svou nabídku činností i o informování o různých kulturních a sportovních akcích. Protože jsme navázali kontakty s agenturami, které tyto akce pořádají, naši návštěvníci mají možnost se dozvědět o zajímavých letních koncertech a festivalech po celé republice, případně i získat vstupenky.

Můžete u nás získat informace nejen o akcích hudebních, ale i o divadelních festivalech, filmových představeních, sportovních utkáních, veteránských srazech, leteckých dnech a dalších. Někteří pořadatelé k plakátům přidávají i drobnější informační materiál, který si od nás zájemce o akci může i odnést.

Umožňujeme také jednotlivým návštěvníkům a organizátorům vyvěsit své nabídky, inzeráty a upoutávky na jejich akce.

Byli bychom rádi, kdyby se organizace, které pořádají podobné akce, a mají zájem o propagaci, na nás obracely. Nabízíme možnost vystavení propagačních materiálů, případně i další spolupráci. Pro naše návštěvníky jsou hlavně zajímavé akce, které se konají v našem regionu. Ale nevyhýbáme se ani zveřejňování zajímavých akcí v dalších místech naší republiky.

Na konec mi dovolte všem čtenářům knihovny a také Radnice popřát hezké léto a příjemnou dovolenou. Čtenáře knihovny pak upozorňuji, že letní otevírací doba knihovny bude jako každý rok v červenci a srpnu omezena  na pondělí a středu od 10.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00 hodin.Město - z radnice