Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

 21.6., 13:00                                                                     

Strážníci řešili krádež v supermarketu EVA, kde se muž z Mělníka pokusil odcizit Raid Elektric za 139 Kč.  Muž se  ke  krádeži  doznal a na zaplatil blokovou pokutu ve výši 500,- Kč.    

21.06.2007, 14:35

 Na linku  156 bylo oznámeno,  že na  autobusovém  nádraží  ze strany od  bufetu sedí  muž a má zakrvavenou tvář. Strážníci na místě zjistili, že 58letý muž je v podnapilém stavu, lékařské ošetření odmítá. Sdělil  hlídce, že  odjíždí autobusem  v 15:00  hodin domů.  Následně  místo  opustil.  

21.06.2007, 15:13

K dalšímu podnapilému muži vyjížděli strážníci opět na autobusové nádraží – tentokrát ležel  u hospody  U   Potůčku II. Muž byl bez zranění, strážníci ho odtud vykázali.                

22.06.2007, 0:30

Operační OŘ PČR požádal o hlídku MP o výjezd do ul.Pražská, kde se má pohybovat skupina podnapilých osob a ničit značky a lavičky. Osoby by měly jít  od   fotbalového  hřiště směrem do města. Hlídka PČR již jede na  místo. Strážníci zjistili,  že došlo nejen k vyvrácení několika dopravních značek, posunutí a převrácení laviček a kontejnerů, ale  také ke  zlomení stromu ( průměr  cca 10  cm), který se nachází v  horní   části ulice Pražská, naproti  bývalé  dětské  nemocnici.  To  vše v  úseku  od  cukrovaru až pod Okresní soud  Mělník. Obě  hlídky  se  na  místě  spojily   a provedly kontrolu nejen ul.Pražská, ale i blízkého  okolí, ale  nikoho  se nepodařilo spatřit. Hlídka MP dopravní značky, lavičky a  kontejnery umístila  zpět  na  svá  místa.  O  zlomeném  stromu  bude  informován Odbor  živ. prostředí  a zemědělství MÚ Mělník.  

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie MělníkMěsto - z radnice