Tip: Chcete i Vy mít svůj banner nebo komerční inzerát na tomto webu? Napište nám na [email protected].

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

 

27.06.2007, 07:00

Jeden z řidičů ČSAD oznámil, že  dnes  spatřil  v  autobusu   neznámého mladíka  rómské národnosti, kterému při manipulaci s ledvinkou vypadly na zem injekční stříkačky. Mladík  byl zcela zjevně pod  vlivem alkoholických nápojů či jiných návykových látek. Ve chvíli, kdy  řidič autobusu mladíka oslovil,  ten ledvinku  i  s  obsahem  odhodil  na zem a z  autobusu utekl.  V ledvince se nenacházely  žádné  osobní doklady, jenž by prokazovaly totožnost zmíněné osoby.  Nalezené  drobnosti   spolu  s  ledvinkou, ve  které  se  nalézaly tři  injekční stříkačky, z toho jedna již použitá, převzala hlídka MP.      

 
27.06.2007, 17:45

Mělnická občanka oznámila, že ji a její dceru napadl volně pobíhající větší pes v ulici Čertovská. Strážníci na místě hovořili s oznamovatelkou, která jim sdělila, že pes vyběhl z  oploceného pozemku  vedle domu č.p. 1125, rozeběhl se k nim  a vrčící se jí pokusil kousnout. Naštěstí ji jen stiskl v oblasti hýždí, nedošlo ke kousnutí. Pak se ženě s dcerou podařilo utéci na svůj pozemek, kam se  pes již nedostal. Při dalším šetření bylo hlídkou zjištěno, že  se jedná o již velmi dobře známého psa, který utíká soustavně a již několikrát napadl občany.Tato věc již byla ze strany MP několikrát oznámena  na  Správní  odbor  MÚ  Mělník.  V  době  prováděného  šetření se  uvedený pes  stále nacházel na výše  uvedeném  pozemku, který není dostatečně  zajištěn a  pes má zcela volně  umožněn  výběh  do ulice. Z místní znalosti hlídky je znám majitel psa, který bydlí  v těsné  blízkosti uvedeného pozemku. Hlídce se nepodařilo  muže na  místě zastihnout, ale z jeho strany  se  jedná o  soustavné porušování přestupkového zákona a městské  vyhlášky, stále  dochází k  napadaní občanů  a hrozí  újma  na  zdraví.  Z výše uvedených důvodů  bude již opakovaně  celá věc předána k dořešení na Správní odbor  MÚ  Mělník      

              

27.06.2007, 12:54

Na linku 156 oznámil zaměstnanec Masarykova kulturního domu v Mělníku, že se někdo pokusil odcizit měděné plechy ze střechy. Na místě bylo strážníkům sděleno, že tři muži  rómské národnosti odtrhli měděné plechy ze střechy a shodili  je  dolů zabalené  v mikině. Muž, který je spatřil,vyběhl ven  z MKD, a tím  muže vyplašil. Ti utekli směrem  do  ul.  Jarošova  a  plechy  na  místě zůstaly. Hlídka MP provedla kontrolu vlakového a autobusového nádraží a celého okolí MKD a přilehlých ulic, muže ale nenalezla. Na místo přijela a věc si převzala hlídka PČR.
 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník

 Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

1 pes z č.p.1125


Opravdu mě moc znepokojila informace o tomto psu, který má stále volný výběh do ulice, napadá kolemjdoucí lidi a ještě je podle tohoto článku agresivní. Ano, za psa má mít zodpovědnost jeho majitel, ale pokud ji nemá... Liknavost kompetentních osob ze Správního odboru MÚ při takovém počtu nahlášených incidentů je však také k zamyšlení. Možná že postupují podle zákona- doba na vyřízení, projednání přestupku, obsílky a čas plyne. Ten čas pes může využít k dalšímu napadání lidí, které může skončit větším incidentem. A pokud to bude příště malé dítě, které se nebude moci bránit útoku, může vše skončit tragédií.

Budou se potom tito úředníci cítit zodpovědní??? Půjdou se tito úřední byrokrati omluvit matce zůčastněného dítěte??? Nelze tomu všemu snadno a rychle předejít??? Jak je vidět s majitelem psa to asi nehne, ale co ostatní???

Obrázek uživatele Travicka

1.1 ale prosim te..


jako bys to neznal. Dokud se neco nestane, neudela nikdo NIC. U nas v Libechove to bylo to same- deti chodily do skoly a do skolky okolo brazilsky fily co byla fakt silena jako rvala hrozne a mela hlavne strasne nizkej plutek a kdyz zurila, skakala a plutek ji sahal nekam do pasu dyz si stoupla. A lidi si porad stezovali a porad a porad se nic nedelo. Az fila jednou plutek prelezla, nekdo se dost nasral a je po file. Tim k nicemu nevyzyvam, jen rikam, jak to lidi nekdy resej.

1.1.1 re: pes...


Tak to je druhá věc těchto podobných případů. Ano, někdy to tak dopadá, ale někdy to také dopadne tak, že to odnese slušný člověk, který se jen rozhodl sám rychle jednat.

Obrázek uživatele ashran

1.1.1.1 Mno


nevim, jestli pro Vas bude pripravena Vesmirna Flotila, zeptam se radeji jinych a potom Vam dam vedet.

Obrázek uživatele Lidozrout

1.1.1.1.1 A já??


A co pro mě??Bude přichystaná flotila??Když ti řeknu že nesnášim zfanatizovaný maníky, co svejma vejmyslama porád někomu lezou na mozek??Mohl bych i potom co bych utratil psa??a kočku??a potkana??nebo duhovýho blonďáka??

Obrázek uživatele steny

1.1.1.1.1.1 psy mam rád, hlavně v


psy mam rád, hlavně v guláši... ale ty asi na flotile nebudou Laughing out loud