Tip: S ostatními uživateli si můžete posílat soukromé vzkazy!

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

28.06.2007, 17:30

Muž oznámil, že jim  na zahradu  vběhl srnec  a  nechce  odejít. Po konzultaci mu bylo doporučeno, aby vyplašeného srnce nechal v klidu a on by měl zase sám odejít. Pokud by se tak nestalo, znovu zavolá a podniknou se další kroky. Muž již nevolal, a tak srnec asi zamířil po vlastní ose zpět do lesa.

 

28.06.2007, 18:50

Mělnický občan si stěžoval  na mládež, která  se schází u objektu Staré  školy a močí na zeď a  v   okolí.Upozornil  několikrát  mládež, ať  tak  nečiní, oni na něj  byli vulgární, a proto  se obrací na MP. Strážníci na místě mládeži důrazně domluvili a celá  věc  bude dále předána jako poznatek strážníkovi, který  má daný úsek města na starosti.   

      

28.06.2007, 19:15

Muž oznámil, že za Tescem na sídl.Sportovní se  nachází skupina asi 12 mladíků a několik  z nich bije jednoho  chlapce. Bylo předáno hlídce MP, která na místě zjistila, že zde došlo k  potyčce mezi  několika rómskými chlapci. Při příjezdu  MP  všichni z místa utekli.Byla provedena kontrola okolí, ale nikdo se zde nenacházel.   

 

Svatopluk Zachoval, ředitel Městské policie Mělník


Město - z radnice

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".
Obrázek uživatele Travicka

1 to je dobry


to s tim srncem:) My meli na zahrade labut a soused misto toho aby to rekl nam, zavolal policii ze muze mit ptaci chripku. Takze k nam prijeli policajti a ze mame na zahrade labut a ze ji jdou zneskodnit. Jsem myslela ze si delaj srandu,ale jako ne..no mame to vyfoceny jak zneskodnujou labut, na vyzadani zaslu foto chrabrych krotitelu labuti.