Tip: Uvítáme nové uši a oči. Staňte se zvědem serveru Mělníček.cz! [email protected]

Mělníček se potýká s technickými obtížemi.
Na uzdravení pracujeme. Prosíme o trpělivost.

Městská policie Mělník informuje

02.07.2007, 09:15

V supermarketu EVA se muž z Horních Počápel pokusil odcizit nabíjecí kabel za 156 Kč. Muž svůj přestupek uznal a strážníci mu vyměřili blokovou pokutu ve výši 500 Kč, kterou muž na místě zaplatil.

02.07.2007, 16:20

Zloději se tohoto dne zaměřili na supermarket PLUS, kam museli strážníci během dne vyjet dvakrát. Nejprve chtěl s nákupem za 1 250 Kč odejít bez placení 26letý muž z Ústí nad Labem, kterého navíc hledala Policie ČR. Ve večerních hodinách se strážníci do PLUSU museli vrátit, tentokrát se o krádež zboží za téměř 500 Kč (cigarety a sladkosti) pokusil 15letý chlapec z Velkého Borku.

08.07.2007,  1:35

Na  linku   156  oznámila   lékařka z  chirurgické  příjmové ambulance, že k nim byl přivezen na ošetření opilý cizinec s  rozbitou  bradou. Muž  je již  ošetřen, není  nutná hospitalizace. Muž ale dál sedí  u   vchodu do  ambulance, nechce  odejít, hlasitě  pokřikuje  a  narušuje noční klid pacientů. Hlídka v  celé věci provedla šetření,  při kterém  bylo zjištěno, že se jedná o občana slovinské národnosti. Po provedení  všech nezbytných úkonů byl muž z místa vykázán.                         

 

Ladislav Hošmánek, zástupce ředitele Městské policie Mělník


Město - z radnice