Tip: Přehledná a stále aktuální nabídka zaměstnání je dostupná zde.
CEZ distribuce - pracovni pozice

Co je nového na Mělníček.cz

Již je to přibližně 54 dní od doby, kdy byl server Mělníček.cz spuštěn s jednou jedninou uvítací stránkou.

Za dobu jeho existence se jeho podoba velice změnila přibylo mnoho nových informací a možností. V tomto článku se zaměříme na novinky, na které bysme chtěli upozornit a na první úspěchy, které tento server má.

  • Nejprve bysme se chtěli pochlubit, že se nam podařilo dostat se na úvodní stránku měsíčníku Mělnická radnice - oficiálního zpravodaje rady města, za což velice děkujeme pracovníkům městského úřadu.
  • Uveřejnili jsme pro vás první data v sekci Průvodce - a to "Průvodce po mělnickych hospůdkách", zatím jen ze západní části Mělníka, výprava na východ nás ještě čeká. Už teď máme připraveného průvodce po letním koupání (zbýva to jen dofotit), a také máme připraven seznam mělnických taxikářů, až se z nějaké oslavy budete chtít v podroušeném stavu dostat bezpečně domu do postýlek Smiling
  • Dále jsme pro vás zprovoznili sekci Zaměstnání, kde se automaticky generuje nabídka volných pracovních míst z pracovního úřadu.
  • Již nějakou dobu můžete používat (a používáte Smiling) inzerci v diskuzních fórech
  • Neustále doplňujeme sekci Odkazy a také doplňujeme kalendář zajímavých akcí na Mělníku a v jeho okolí, na které nás již upozorňujete
  • Připravili jsme také malý boxík, který vás o všech změnách na serveru bude informovat. Najdete ho v levém sloupečku, úplně dole

Scházíme se a stále vymýšlíme jak Mělníček.cz zlepšit, máme připravenou vizi reklamní kampaně (podpora kulturnich akcí, trička pro vás, letáčky...), abysme sem nalákali ještě více mělnických občanů a vznikla tak silná a diskutující komunita.

Při jedné schůzce, která byla zaroveň cestou za chloumeckými hospůdkami do průvodce, jsme byli velmi mile překvapeni přijetím v hospodě U Čapoše, pan hostinský M. Strečok je opravdu nadšený do své práce a je to znát na tom jak je přijemný ke svým hostům.

Rádi bychom také uvítali více článků od vás, o tom co vas zajímá a co by mohlo zajímat ostatní, o dění ve městě, o zajímavých akcích a podobně. Napište nám na [email protected] a my vám přidělíme statut redaktora, který může po registraci na Mělníček.cz přidávat nové články.

Děkujeme a doufáme že se vám myšlenka serveru Mělníček.cz zalíbí a že vám bude server užitelný.

 Články